10., 17. un 23. decembrī Bauskas Rātslaukumā notiks Ziemassvētku tirdziņi un koncerti

Lai mudinātu iedzīvotājus dāvanas sarūpēt pie vietējiem ražotājiem, 10., 17. un 23. decembrī no plkst. 11:00 – 15:00 Bauskas Rātslaukumā tiks organizēti trīs dažādi Ziemassvētku tirdziņi. Šajās nedēļas nogalēs pilsētas centrālo laukumu piepildīs grauzdētu mandeļu smarža, dažāda muzikālā programma un iespēja līdzdarboties radošajās darbnīcās.

10. decembrī tirgus laukumā pulcēsies skaistu lietu darinātāji jeb mājražotāji un amatnieki, kuri rada tekstilpreces, lietišķās mākslas un daiļamatniecības izstrādājumus. Otrās adventes tirdziņā svētku sajūtu uzburs Rundāles multifunkcionālā centra sieviešu vokālais ansamblis “Naktsvijoles” un Bauskas Kultūras centra vokālais ansamblis “Eliksīrs”.

17. decembra tirgus būs visbagātīgākais, jo tajā piedalīsies visa veida realizējamo preču grupu ražotāji. Šajā dienā tirgus laukumā būs iespējams satikt arī Ziemassvētku vecīti un rūķus, kuri ar bērniem dosies rotaļās. Turpat rūķu administrācijā Bauskā deklarētajiem pirmsskolas vecuma bērniem būs iespējams izņemt pašvaldības sarūpēto saldumu paciņu. Lai saņemtu paciņu, nepieciešams uzrādīt bērna personas apliecinošu dokumentu (dzimšanas apliecību, pasi vai ID karti). Par Trešās adventes svētku prieku mūzikā rūpēsies vokālā studija “Pigoriņi”.

23. decembrī tirdziņa sortimenta galvenais vadmotīvs būs dažādi gardumi un našķi, ko likt svētku galdā. Ziemas saulgriežu gaismas uzvaru pār tumsu apmeklētāji tiks aicināti svinēt kopā ar folkloras kopu “Vilcenes” un Bauskas Tautas teātra budēļiem. Uz radošajām darbnīcām gaidīs lietišķās mākslas studijas “Bauska” dalībnieces, kuras piedāvās izgatavot eglītes rotājumus un svētku kartītes, kā arī radīt kopīgu virteni. Noslēdzošajā svētku tirdziņā darbosies laimīšu liešanas darbnīca. Dalības maksa darbnīcā – 50 centi par vienas laimītes izliešanu.

Aicinām ņemt vērā, ka tirdziņu dienās Bauskas vecpilsētas teritorijās tiks noteikti satiksmes ierobežojumi. 10., 17. un 23. decembrī no plkst. 10:00 līdz plkst. 15:00 Rīgas iela tiks slēgta posmā no Pasta ielas līdz Kalna ielai. Taču Pasta ielas posmā no Plūdoņa ielas līdz Kalna ielai satiksme būs slēgta no plkst. 07:00 līdz plkst. 15:00. Tāpat šajos datumus no plkst. 07:00 līdz plkst. 15:00 būs slēgta arī autostāvvieta pie Bauskas rātsnama.

Pasākumu apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un publicitātes materiālos.

Ziņa publicēta 2023. gada 27. novembrī

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*