11. novembrī Bauskā notiks filmas “Mana brīvība” seanss

11. novembrī uz Bauskas Kultūras centra lielā ekrāna tiks demonstrēta spēlfilma “Mana brīvība” (režisore Ilze Kunga-Melgaile). Pirms seansa plkst. 17:30 apmeklētāji aicināti uz sarunu ar vienu no filmas radošās komandas pārstāvjiem – Dailes teātra aktieri Gintu Grāveli. Filmas sākums plkst. 18:00.

Filma atklāj pārmaiņu laiku Latvijā, kad brīvdomīgā un harizmātiskā Alīcija aktīvi iesaistās Tautas frontē un kļūst par Atmodas laika zvaigzni. Tomēr sasniegumi nes līdzi arī sarežģījumus un skarbas izvēles privātajā dzīvē. Filma ir balstīta uz vēsturiskiem notikumiem, kas vēsta par pagājušā gadsimta 80. gadu beigām Latvijā, kad gaisā jaušamas pārmaiņu vēsmas. Galvenās varones prototips ir viena no Atmodas laika spožākajām zvaigznēm – žurnāliste un politiķe Ita Kozakeviča, filmā Alīcija. Filma ir izvirzīta Oskara balvas nomināciju konkursam no Latvijas.

Biļetes cena – 3 eiro. Biļetes iespējams iegādāties visās “Biļešu Paradīzes” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

Pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un publicitātes materiālos.

Ziņa publicēta 2023. gada 6. novembrī

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*