Country Bauska jubilejas festivāls jau šonedēļ

Jau šajā nedēļas nogalē, 13. un 14.jūlijā, Bauskā valdīs īpaša svētku atmosfēra, jo pilsētā norisināsies divdesmitais Country Bauska kantrī mūzikas festivāls.

“Jubilejas festivāla programma ir veidota tā, lai ikvienam interesentam un kantri mūzikas mīļotājam radītu neaizmirstamas emocijas. Šoreiz līdzās tradicionālajam kantri piedāvāsim arī americana, moderno kantri, western swing, rythm&blues un kantriroku. Līdzās festivāla galvenās zvaigznes Sāras Džorijas (Sarah Jory and The Next Level, Lielbritānija) šovam varēsiet baudīt arī iemīļoto grupu “Dakota”, “Sestā Jūdze” un “Klaidonis” uzstāšanos, kā arī novērtēt viesus no ārzemēm – kantriroka vēstnešus “Country Hell” no Krievijas, “The Music Road Pilots” no Nīderlandes un citus izcilus kantri māksliniekus,” stāsta festivāla dibinātājs un producents Uldis Ozoliņš.

Kā ierasts, festivāla ietvaros būs arī bezmaksas koncerts pilsētas centrā. Jau šo sestdien, 14.jūlijā, pie Bauskas novada Domes ēkas (Uzvaras ielā 1) plkst. 12.00 muzicēs “Willie Jones Band” (ASV/Slovākija), duets “Duo RO” (Krievija) un citi festivāla viesi.

“Lai festivāla apmeklētājiem no Rīgas nebūtu jāraizējas par transportu, šogad esam noorganizējuši speciālu Country ekstpresi – autobusu, kas pēc nakts koncertiem ikvienu, kurš pieteiksies, nogādās Rīgā. Kā ierasts, festivālā darbosies arī telšu pilsētiņa, būs konkursi un izklaides kā lieliem tā maziem festivāla viesiem, medību suņu parāde un gards pašmāju ēdiens,” par festivāla apmeklētāju ērtībām rūpējas Country Bauska producents un mūziķis Mārtiņš Jātnieks.

Vietu Country ekspresī (plkst. 1.00 naktī Bauska-Rīga t/c “Origo”) iespējams rezervēt, piesakoties pa tālruni: 26004055 (biļetes cena, piesakoties iepriekš: 5 eiro, festivāla dienā: 6 eiro).

Ieeja festivāla teritorijā piektdien 13.jūlijā, sākot no 18:00, sestdien – visu dienu.

Pirmais kantri mūzikas festivāls Latvijā notika 1999. gadā Bauskas Pilskalna estrādē, un gadu no gada festivāls ir audzis un apliecinājis, ka kantri mīļotāju pie mums un kaimiņvalstīs netrūkst. Deviņpadsmit festivālos ir piedalījušās 26 Latvijas grupas un 50 grupas no ārvalstīm. Ar īpašu lepnumu jāatzīmē ka festivālā ir uzstājušies tādas kantri pasaules mūzikas zvaigznes kā “The Bellamy Brothers” un deviņu Grammy balvu ieguvēji “Asleep At The Wheels” no ASV.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*