Amatiermākslas kolektīvi atsāk mēģinājumus ārā

Ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus, lai ierobežotu Covid-19 izplatību, Bauskas Kultūras centra amatiermākslas kolektīvi atsāk klātienes mēģinājumus ārtelpās.

Pēc vairāk nekā 5 mēnešus ilgas nesatikšanās, pirmās uz kopīgu nodarbību Bauskas Pilskalna parka estrādē 7. aprīlī sanāca Eiropas deju kopas “Vēlreiz” dāmas. Kolektīva vadītāja Inese Smilškalne neslēpj saviļņojumu un atklāj: “Šis bija mēģinājums kā lieli satikšanās svētki!”

Pagājušajā nedēļā dejotpriekā dalījās arī līnijdeju grupa “Hot Boots”, tautas deju ansamblis “Jandāls” un tautas deju ansambļa “Jandāls” studija jaunieši, bet 14. aprīlī uz savu pirmo mēģinājumu sanāca jauktais koris “Mežotne”. Šo pirmdien dziesmā vienosies arī vokālais ansamblis “Eliksīrs”. Sevišķi priecīgi atsākt klātienes mēģinājumus, lai arī drošā distancē un ierobežotam cilvēku daudzumam vienā nodarbībā, ir vidējās paaudzes deju kolektīva “Biguļi” un senioru deju kolektīva “SenBiguļi” dejotāji.

Šobrīd amatiermākslas kolektīviem klātienes mēģinājumus atļauts aizvadīt grupās līdz 10 personām, ievērojot 2 metru distanci vienam no otra. Ja pirms, pēc mēģinājuma vai starpbrīdī nav iespējams izvairīties no intensīvākas cilvēku plūsmas un ievērot noteikto distanci, dalībniekiem jālieto mutes un deguna aizsegs. Pirms mēģinājuma apmeklējuma amatierkolektīvu dalībnieki aicināti individuāli izvērtēt savu veselības stāvokli.

Bauskas Kultūras centra kolektīvi mēģināšanai izmantos Bauskas Pilskalna parka estrādi, Bauskas Kultūras centra iekšpagalmu, kā arī kolektīvu dalībniekiem individuāli pieejamas piemērotas vietas brīvā dabā. Sliktu laikapstākļu gadījumā, kolektīvi turpinās strādāt attālināti. 

Jauktais koris “Mežotne” (diriģente Mārīte Jonkus)
Eiropas deju kopa “Vēlreiz” (vadītāja Inese Smilškalne)
Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*