Amatiermākslas sezonas atklāšanas pasākums “Kopu kopā”

Bauskas Kultūras centrā 2. novembrī plkst. 18.00 norisināsies oficiālā 2019./2020. gada amatiermākslas sezonas atklāšana pasākumā “Kopu kopā”.

Ikgadējais amatiermākslas kolektīvu radošās sezonas atklāšanas pasākums, kurš pērn ieguvis nosaukumu “Kopu kopā”, ir dziesmu, deju un prieka vēstnesis. Pasākuma nosaukums simbolizē kopības sajūtu un spēku, kas jūtams katrā kolektīvā un visiem kolektīviem sanākot kopā.

Kā ierasts, pasākumā būs skatāmi krāšņi un daudzveidīgi priekšnesumi, kuros katrs kolektīvs izcels sev atšķirīgo un īpašo, kopā radot skaistu priekšnesumu mozaīku. Taču pirms pasākuma Bauskas Kultūras centra sociālā tīkla Facebook lapā visas nedēļas garumā tiks publicētas iepriekšējā gada vizītkartes, kurās jūtama katra kolektīva īpašā atmosfēra un dalībnieki dalās savās sajūtās par kolektīva nozīmi viņu dzīvē.

Šosezon Bauskas Kultūras centrā kopā darbojas 17 kolektīvi. Tāpat kā iepriekšējā sezonā, vokālās prasmes aicina iegūt vai pilnveidot vokālajos ansambļos “Adoramus” un “Eliksīrs”, jauktajos koros “Mežotne” un “Dzīle”, kā arī senioru korī “Sarma”. Savukārt latviešu tautas dejas tradīciju turpina uzturēt piecas deju kopas – Tautas deju ansamblis “Jandāls”, Tautas deju ansambļa “Jandāls” studija, vidējās paaudzes deju kolektīvi “Biguļi” un “Mēmele”, senioru deju kolektīvs “SenBiguļi”. Netradicionālākas dejas var apgūt līnijdeju kolektīvā “Hot Boots” un Eiropas deju kopā “Vēlreiz”. Ar savu dažādību kolektīvu sarakstu kuplina arī folkloras kopa “Trejupe”, pūtēju orķestris “Bauska”, gleznošanas studija “Meistars Gothards”, Bauskas Tautas teātris un Tautas fotostudija “Bauska”. Tāpat Bauskas Kultūras centra telpās darbojas arī maksas deju studija “Lēra”.

Bauskas Kultūras centrs un tā amatiermākslas kolektīvi  ir atvērti ikvienam, kurš jūt sevī aicinājumu radoši sevi izpaust. Aicinām iedzīvotājus dažādot savu brīvo laiku, piesakoties kādā no Bauskas Kultūras centra amatiermākslas kolektīviem un padarot gan savu, gan apkārtējo dzīvi krāsaināku.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*