Amatiermākslas sezonas atklāšanas pasākums “Kopu kopā”

Bauskas Kultūras centrā 3. novembrī plkst. 18.00 notiks oficiālā 2018./2019. gada amatiermākslas sezonas atklāšana pasākumā “Kopu kopā”.

Šogad Bauskas Kultūras centra amatiermākslas sezonas atklāšanas pasākums ieguvis jaunu nosaukumu – “Kopu kopā!”. Iepriekšējos gados pasākums audzis, iekļaujot dažādus mūsdienīgus risinājumus, kas to padara interesantāku un acij baudāmāku. Šie tehniskie risinājumi ļauj kolektīviem citam citu iepazīt labāk, kā arī parādīt skatītājiem savu būtību un unikalitāti, aicinot pievienoties kādā no kolektīviem. “Jaunais nosaukums stiprina šī pasākuma pamatvērtību – šeit Bauskas Kultūras centra administrācija un mūsu kolektīvi esam tik ļoti kopā kā nevienā citā pasākumā. Nosaukums simbolizē mūs, ko mēs darām mēģinājumos un ikdienā, un kāda ir mūsu misija. Mēs esam par pasākumiem un par kolektīviem, un vislabākais darbs izdodas tad, kad visi to dara kopā,” amatiermākslas sezonas atklāšanas pasākuma nosaukuma maiņas ieceri atklāj pasākuma organizatore Līga Stankeviča. Viņa teic, ka, lai arī “Kopu kopā” ir ieguvis jaunu nosaukumu, tomēr arī šogad pasākuma apmeklētāji tā laikā var gaidīt interesantus pārsteigumus.

Bauskas Kultūras centrā aizrautīgi darbojas Bauskas Tautas teātris, folkloras kopa “Trejupe”, gleznošanas studija “Meistars Gothards”, jauktie kori “Dzīle” un “Mežotne”, līnijdeju kolektīvs “Hot Boots”, pūtēju orķestris “Bauska”, senioru deju kolektīvs “Senbiguļi”, senioru deju kopa “Vēlreiz”, senioru koris “Sarma”, tautas deju ansamblis “Jandāls”, tautas deju ansambļa “Jandāls” studija, tautas fotostudija “Bauska”, vidējās paaudzes deju kolektīvi “Biguļi” un “Mēmele”, vokālie ansambļi “Adoramus” un “Eliksīrs”. Tāpat Bauskas Kultūras centra telpās darbojas arī trīs deju studijas – “Lēra”, “U Dance Studio”, kā arī eksotiskās dejas.

“Amatiermāksla spēj piešķirt krāsas ikdienai. Ja cilvēks ir sajutis sevī aicinājumu izmēģināt spēkus dziedāšanā, dejošanā vai teātra spēlē, tas noteikti ir jādara. Iesaistoties amatiermākslā cilvēks var tikai iegūt – jaunu paziņu loku, jaunu atskārsmi pašam par savām spējām, skatuves pieredzi, gandarījumu pēc labi paveikta darba, dažreiz pat vēl vairāk – dažos mūsu kolektīvos ir arī tik silta un laba atmosfēra, kāda vēl ir tikai ģimenē,” stāsta Bauskas Kultūras centra direktora vietniece kultūras darbā Elīna Māla.

Aicinām novada iedzīvotājus pilnvērtīgi pavadīt savu brīvo laiku, piesakoties kādā no Bauskas Kultūras centra amatiermākslas kolektīviem.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*