Sestdien Bauskā notiks ikgadējais jauniešu deju kolektīvu koncerts “Ak, mēs abi divi”

29. aprīlī plkst. 18:00 Bauskas Kultūras centrā notiks tautas deju ansambļa “Jandāls” studijas un kolektīva deju draugu koncerts “Ak, mēs abi divi”, kas ik gadu tiek organizēts, lai svinētu jauniešu deju kolektīvu draudzību, kas godā tur un spēcina senās latviešu dejas tradīciju. Šogad sadancis notiks jau septīto reizi.

Kā atklāj koncerta organizatore un TDA “Jandāls” studija vadītāja Tamāra Ļisovcova, koncerts beidzot būs bez deju atkārtojumiem jebšu viena deja neatkārtosies vairākas reizes, jo sadanča programmā dominēs kolektīvu dalībnieku mīļākās horeogrāfijas. “Dejotāji ļoti gaida šo satikšanos. Mēs visi esam izdejojuši skates, esam brīvi kā putni un koncertā varam kopīgi nosvinēt, ka visi esam vasarā gaidāmo deju svētku dalībnieki,” teic Tamāra.

Gaidāmajā koncertā vienuviet pulcēsies 10 jauniešu deju kolektīvi gan no Bauskas novada, gan citām Latvijas vietām. “Draugu mums ir daudz. Priecājamies, ka pirmo reizi Bauskā viesosies jauniešu deju kolektīvs “Dzīpars” no Rīgas un JDK “Daina” no Madlienas,” atklāj Tamāra. Koncertā piedalīsies arī JDK “Straujupe”, JDK “Mārupe”, JDK “Madaras”, JDK “Mēmelīte”, JDK “Daina”, JDK “Līdums”, TDA “Jandāls” un TDA “Jandāls” studija.

Ieeja bez maksas.

Ziņa publicēta 2023. gada 19. aprīlī

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*