Aprīlis Bauskas Kultūras centrā

Aprīlis Bauskas Kultūras centrā gaidāms raibs un krāsains kā Lieldienu ola – ar daudzveidīgiem koncertiem, teātra izrādēm, LIELDIENU PIETURU un piektajiem VIMBU SVĒTKIEM. Vairāk par aprīļa pasākumiem lasi rakstā!

1. aprīlī plkst. 18:00 Bauskas Kultūras centrā notiks vidējās paaudzes deju kolektīva “Biguļi” sadraudzības koncerts “Tie bij’ lieli dancotāji”, kurā uzstāsies kolektīva draugi no Suntažiem, Lietuvas un Bauskas. Koncertu papildinās arī dažādi joku dienas pārsteigumi. (Ieeja bez maksas)

6. aprīlī plkst. 18.00 Bauskas Kultūras centrā ar Lieldienu svinētājiem tiksies igauņu rakstnieka Andrusa Kivirehka radītā suņu meitene Lote no Izgudrotāju ciema. Zinātkārā un attapīgā Lote uzņemsies detektīva cienīgu uzdevumu un Liepājas Leļļu teātra izrādē “Lote un Lieldienas. Krāsu detektīvs” (režisore Lelde Kaupuža) glābs Lieldienu zaķi no graujošas katastrofas. (Biļetes – “Biļešu Paradīze”)

Pirmajās Lieldienās, 9. aprīlī, no plkst. 11:00 līdz plkst. 15:00 Bauskas Kultūras centra urbāno pagalmu (Kalna iela 18) plānots pārvērst par vietu pilsētā, kur ģimenēm un draugu kompānijām piestāt, lai nofotografētos starp pavasara ziediem vai kopā ar Zaķi Garausi, piedalītos kādā no Zaķa kunga sarūpētajām aktivitātēm vai vienkārši baudītu plaukstošā pagalma noskaņu. LIELDIENU PIETURAS apmeklētāju modrību Zaķis Garausis pārbaudīs ar dārgumu meklēšanas spēli, citādās smilškastēs aicinot atrast paslēptas dārglietas. Neizpaliks arī olu ripināšanas sacensības, tāpēc LIELDIENU PIETURAS viesi aicināti līdzi ņemt pašu rotātas Lieldienu oliņas košās krāsās. Tāpat pagalmā tiks ierīkotas šūpoles. (Ieeja bez maksas)

Otrajās Lieldienās, 10. aprīlī, plkst. 13:00 Bauskas Kultūras centrā notiks pirmizrāde Bauskas Tautas teātra iestudējumam svētku tematikā “Neparastais groziņš” (režisore Diāna Freiberga – Pastare). Iestudējums veidots pēc Andra Ūdra lugas ar tādu pašu nosaukumu. Stāsta centrā ir divi cālēni, kas atraduši pilnu grozu ar krāsainām olām un lugas gaitā cenšas noskaidrot, kam tad šīs oliņas pieder un kas no tām varētu izšķilties. Arī izrādes apmeklētāji aicināti līdzi ņemt katrs trīs krāsainas Lieldienu olas rotaļām. (Ieeja bez maksas)

11. aprīlī plkst. 19:00 ar stand-up komēdiju “MAČO” Bauskas Kultūras centrā viesosies izrāžu apvienība “Pannas Teātris”. Veicot vīriešu tipoloģijas pētījumus un aplūkojot sabiedrībā sastopamos vīriešu tipāžus, izrādē uzzīmēts mūsdienu latviešu mačo dramaturģes Aivas Birbeles acīm. Tas viss darīts, konsultējoties ar īstiem vīriešu sugas pārstāvjiem – aktieri Aināru Ančevski un režisoru Juri Rijnieku. (Biļetes – “Biļešu Paradīze”)

2023. gads dziedātājam Dzintaram Čīčam ir 30. dzīves gads, un tam par godu mūziķis dosies ilgi gaidītā koncerttūrē pa dzimto Latviju. 16. aprīlī plkst. 15:00 viens no tūres koncertiem izskanēs arī Bauskas Kultūras centrā. (Biļetes – “Biļešu Paradīze”)

20. aprīlī Bauskas Kultūras centrā savu 65. gadu jubileju atzīmēs Bauskas Mūzikas skola, skolotājus, absolventus un vecākus aicinot uz svētku koncertu “Tu tikai ieskanies…”. Koncerta sākums – plkst. 18:00. (Ieeja bez maksas)

Bauska ir viena no vimbu makšķerēšanas galvaspilsētām, tāpēc 22. aprīlī jau piekto reizi Mūsas upes labajā krastā (Krasta iela pie Bauskas stadiona) notiks izzinošs pasākums visai ģimenei – “Vimbu svētki”. Šogad svētku svinētāji upes malā tiks gaidīti no plkst. 11:00. Kamēr copes entuziasti ļausies makšķerēšanas priekam, citi svētku svinētāji varēs baudīt Latvijā pazīstamu mūziķu uzstāšanos, izzinošas spēles par dabas aizsardzību, radošas nodarbes, iepirkties mājražotāju tirdziņā un vēl. Šogad uz svētku skatuves kāps grupa “Dzelzs Vilks”, taču ar labākajiem vimbu ritmiem klausītājus jau visai tradicionāli izklaidēs Roberts Gobziņš. Visas dienas garumā par aktualitātēm zivsaimniecībā informēs svētku neatņemama sastāvdaļa – zinošais dabas entuziasts un pasākuma runasvīrs Māris Olte. (Ieeja bez maksas)

23. aprīlī plkst. 15.00 Bauskas Kultūras centrā Andris Baltacis aicina uz savu monoizrādi “Muzikants ir cilvēks”. Izrādē apkopoti stāsti iz muzikantu dzīves un viņu ikdienas gaitām visos Latvijas novados. (Biļetes – “Biļešu Paradīze”)

29. aprīlī plkst. 18:00 tautas deju ansambļa “Jandāls” studijas dejotāji kopā ar draugu kolektīviem gaidīs uz koncertu “Ak, mēs abi divi”. (Ieeja bez maksas)

Bauskas Kultūras centra Izstāžu zālē šobrīd izvietota tautas fotostudijas “Bauska” dalībnieču fotogrāfiju izstāde “Pasaule sievietes acīm”. Izstāde bez maksas apskatāma Bauskas Kultūras centra biļešu kases darba laikā – darba dienās no plkst. 09:00 līdz plkst. 18:00, sestdienās no plkst. 10:00 līdz plkst. 14:00. Tāpat izstādi iespējams aplūkot pirms vai pēc pasākumiem.

Biļetes uz maksas norisēm iegādājies visās “Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietās un tiešsaistē: ŠEIT

Aktualitātēm un jaunumiem par norisēm Bauskas Kultūras centrā aicinām sekot līdzi ierakstiem sociālās platformas “Facebook” lapā“Instagram” profilā, kā arī mājaslapā www.kultura.bauska.lv.

Pasākumu apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un publicitātes materiālos.

Ziņa publicēta 2023. gada 31. martā

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*