Ar grupas “Pērkons” koncertu svinēs Latvijas Republikas 104. gadadienu

18. novembrī plkst. 17:00 pulcēsimies Bauskas Rātslaukumā, lai grupas “Pērkons” koncertā kopīgi svinētu Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gadadienu, dziedot līdzi nozīmīgākajām grupas kompozīcijām, kas Atmodas laikā spēcinājušas mūsu tautu. Pēc koncerta līdz plkst. 21:00 ar labāko latviešu mūzikas izlasi svētkus turpinās DJ Artis Dvarionas.

Ieeja koncertā bez maksas.

Aicinām iedzīvotājus ņemt vērā, ka 18. novembrī laika posmā no plkst. 15:00 līdz plkst. 24:00 vecpilsētas teritorijā noteikti satiksmes ierobežojumi. Rīgas iela būs slēgta posmā no Pasaa ielas līdz Kalna ielai. Pasta iela būs slēgta posmā no Plūdoņa ielas līdz Rīgas ielai.

Valsts svētku mēnesī iedegsim gaismu savās mājās, rotāsimies ar sarkanbaltsarkanās krāsas lentīšu piespraudēm, skatoties filmas vai ieklausoties tuvinieku stāstos, atcerēsimies cilvēkus, kuri sekmējuši Latvijas valsts dibināšanu, un novērtēsim iespēju dzīvot brīvā, neatkarīgā un demokrātiskā Latvijā – mūsu mājās. Saules mūžu, Latvija! Vairāk par novembra svētku norisēm Bauskā: ŠEIT

Pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un publicitātes materiālos.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*