Arī šogad festivālā “Bauska TASTE” īpaši padomāts par bērniem

Post Image
Post Image
Post Image
Vasaras vērienīgākais notikums Bauskā – mūzikas festivāls “Bauska TASTE 2023” – 4. un 5. augustā jau piekto reizi aicina piedzīvot neaizmirstamu satikšanos starp trijām upēm un festivāla debesīm Bauskas Pilskalna parka estrādē. Šoreiz teritorijā darbosies bērnu zona “Cido Kids mantu kaste”, kurā par vienreizēju samaksu divu dienu garumā jaunākie festivāla apmeklētāji varēs ļauties daudzveidīgām izklaides iespējām. Tāpat vienā no festivāla rāmākajām zonām tiks iekārtota “GEGE ģimenes istaba” festivāla zīdaiņiem.

“Cido Kids mantu kastē” kopā ar pasākumu aģentūru “Smaidu darbnīca” varēs izbaudīt dažādu veidu piepūšamās atrakcijas, lielos ziepju burbuļus, radošās darbnīcas, satikšanos ar animācijas seriāla varoņiem Bingu, Sonix, Cūciņu Pepu un “Ķepu patruļas” suņiem, lielformāta dārza spēles, putu ballīti, kino un mazuļu stūrīti ar IGLU bumbu baseinu, daudzveidīgus konkursus, stafetes un citas košas norises.

Bērnu zona festivāla jaunākos apmeklētājus 4. un 5. augustā gaidīs līdz plkst. 23:00. Aicinām padomāt par maiņas drēbēm un apaviem, jo tie mazajiem varētu noderēt pēc ballītes “Cido Kids mantu kastē”.

“Cido Kids mantu kaste” biļešu cena divu dienu apmeklējumam bērniem no 3 gadu vecuma ir 15 eiro, bet vienas dienas apmeklējums bērniem no 3 gadu vecuma maksā 10 eiro. Bērniem līdz 2 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja ir bez maksas. Norēķinus pie ieejas bērnu zonā būs iespējams veikt tikai skaidrā naudā. Pavadošajai personai ieejas biļete nav jāiegādājas.

Par festivāla mazāko apmeklētāju labsajūtu būs iespējams parūpēties “GEGE ģimenes istabā”. Abas festivāla dienas tā darbosies līdz plkst. 22:00. “GEGE ģimenes istabā” bez maksas būs pieejams viss nepieciešamais ērtai mazuļu pārtīšanai un pabarošanai – autiņbiksītes, mitrās salvetes un paladziņi. Tāpat ģimenes istabā bez maksas būs pieejams arī biezenīšu kompliments no “Rūdolfs”.

Aicinām festivāla “Bauska TASTE” biļetes sarūpēt laikus, jo 4. un 5. augustā tās maksās dārgāk. Biļetes uz festivālu “Bauska TASTE” pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

Ziņa publicēta 2023. gada 27. jūlijā

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*