Arī šovasar kultūras baudītājus uzņems notikumu pagalms “Pulsēta”

Arī šajā vasarā ar plašu un daudzveidīgu programmu dažādām gaumēm vārtus vērs viesmīlīgais notikumu pagalms “Pulsēta”, kas iekārtots Bauskas Kultūras centra pagalmā, Kalna ielā 18, lai siltos vasaras vakaros priecētu ikvienu kultūras dzīves baudītāju.

Notikumu pagalma jauno sezonu 8. jūlijā ar koncertprogrammu “Interpretācijas” atklās šarmantā dziedātāja Ieva Kerēvica, kas klausītājus aizvedīs daudzveidīgā skaņu sajūtu ceļojumā – no pasaulē atpazīstamām popmūzikas melodijām un latviešu mūzikas pērlēm, līdz džeza mūzikas pianista un komponista Madara Kalniņa oriģināldziesmu pirmatskaņojumiem.

9. jūlijā ar dziesmām no jaunā albuma “Pie zemes” savas mūzikas cienītājus uzmundrinās Arstarulsmirus, eklektiskas stilistikas, rečitatīvu intonāciju un daudzbalsīgu vokālistu sinerģijā vairojot vērīgāku un līdzjūtīgāku attieksmi pret cilvēka iekšējo pasauli un sirsnīgas, atbalstošas un cieņpilnas savstarpējās attiecības.

Savukārt, 10. jūlija sestdienas vakaru ar kompozīcijām no jaunākā albuma “11” un citām klausītāju iemīļotām dziesmām ieskandinās grupa “Triānas Parks”, piedāvājot daudzkrāsainu tēmu un noskaņu dažādību – spēcīgus stāstus par piederību, draudzību, mīlestību un Latviju.

Turpinot pirms gada aizsāktu tradīciju, mājīgo pagalma atmosfēru apmeklētāji varēs baudīt trīs stundas – no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Pagalmā darbosies kafejnīca, viesu ērtībai tiks izvietoti galdiņi un iekārtoti atpūtas stūrīši.

Biļetes uz pagalma norisēm pasākuma rīkotāji aicina iegādāties laicīgi, jo to skaits ir ierobežots. Katrs apmeklētājs ir viens no 100 maksimāli iespējamajiem dalībniekiem pasākuma teritorijā, kas nozīmē to, ka katram apmeklētājam uz pasākumiem jāiegādājas biļete par pilnu cenu. Bērniem līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot papildus sēdvietu, ieeja ir bez maksas. Biļetes uz pasākumiem pieejamas Bauskas Kultūras centra kasē, kā arī visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē.

Ņemot vērā aktuālos MK noteikumus Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, pasākumu var apmeklēt vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas, kā arī personas ar negatīvu Covid-19 testu. Pie ieejas pasākuma teritorijā ikvienam būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un lejupielādēts zaļais sertifikāts – pierādījums tam, ka pasākuma apmeklētājs ir vakcinējies vai pēdējā pusgada laikā pārslimojis Covid-19. Ja apmeklētājs nav nedz vakcinējies, nedz pārslimojis Covid-19, pasākumu iespējams apmeklēt ar negatīvu Covid-19 testu, kas veikts pēdējo 48 stundu laikā – arī to uz noteikto laiku kā sertifikātu iespējams lejupielādēt vietnē https://covid19sertifikats.lv/. Šis noteikums attiecas arī uz bērniem, kas sasnieguši 12 gadu vecumu un drīkst vakcinēties.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*