Atklātais mēģinājums- koncertprogramma “Lenguas malas”

Bauskas pils muzejā ceturtdien, 21. novembrī, plkst. 18.00 ar atklāto mēģinājumu- koncertprogrammu “Lenguas malas”- uzstāsies Spānijas vokālais ansamblis CANTORÍA. Ieeja koncertā bez maksas.

Ansamblis specializējies Ibērijas Zelta laikmeta vokālās polifonijas repertuārā. Jauneklīga enerģija un ciešs kontakts ar publiku ir kļuvušas par ansambļa raksturīgākajām iezīmēm, māksliniekiem veidojot ievērojamu nacionālo un starptautisko karjeru.

Ibērijas Vidusjūras māksla ir pilna kontrastiem starp kaisli un ziedošanos. Programma “Lenguas malas” ir kā muzikāls pētījums par cilvēku dzīvi, kuri ar savu ikdienu ir veidojuši mūsu kultūru. Mākslinieki vēlas parādīt, kā miesīgas iekāres un reliģioza padevība saplūst un meistarīgi izpaužas 15. un 16. gadsimta polifonajā.

Mūzika un literārie teksti cieši saistīti ar populāro kultūru, izmeklētu izsmalcinātību un reliģiskajām tradīcijām. Mūziķi rādīs jaunavu, ragnešu, svēto un dēmonu teātri, centīsies mūsdienu klausītājos atdzīvināt iespaidus, kā šie stāsti un alegorijas ietekmēja 15.-16. gs. cilvēku dzīves.

Mākslinieki dzīvos Bauskas pils muzeja rezidencē nedēļu, kuras laikā sagatavos un reprezentēs publikai koncertprogrammu “Lenguas malas”.  

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*