Atmiņas un sapņi

Bauskas muzejā 24. oktobrī plkst, 17.00 atklās Ingas Jurānes grafiku, gleznu un zīmējumu izstādi “Atmiņas un sapņi”

Izstādē būs aplūkojama dažādu darbu kolekcija. Ainavas, Latvijas meži un ūdeņi. Baltijas jūras motīvi un kāds dienvidjūras skats. Zināmi gadalaiki un nezināmas “fantāziju” sezonas. Reālas un sirreālas vietas, skati un lietu kompozīcijas. Dekoratīvi, ornamentāli zīmējumi un grafikas. Dažādi un raibi darbi – kontrastaina kopaina. Attēloti gan redzēti skati, gan izdomātas kompozīcijas. Raibi atmiņu mirkļi krājas. Sapņi noskaidrojas, un notiek…

Izstādē eksponētie darbi apkopoti un atlasīti vairāku gadu garumā, kopš aptuveni 1999. gada. Grafikas tapušas laikā no 2001. līdz 2006. gadam. Lielākā gleznu un zīmējumu daļa tapusi pēdējo piecu gadu laikā. Zīmējumi veidoti akvarelī vai jauktās tehnikās. Grafikas veidotas kologrāfijas un monotīpijas tehnikās. Gleznas veido lielāko izstādes daļu, un tās tapušas eļļas, akrila, kā arī jauktās tehnikās. Citiem vārdiem, bez robežām – zīmētas gleznas un gleznoti zīmējumi.

Māksliniece dzīvo un strādā Rīgā. Beigusi Latvijas Mākslas akadēmijas vizuālās komunikācijas nodaļu. Ieguvusi maģistra grādu. Absolvējusi Rīgas Lietišķās mākslas koledžu, keramikas nodaļu. Sarīkojusi četras personālizstādes un regulāri piedalās grupu izstādēs un plenēros. Darbi atrodas privātās kolekcijās gan Latvijā, gan ārzemēs. Strādājusi par pasniedzēju Jaņa Rozentāla Mākslas vidusskolā. Gūta pieredze arī dažādās kompānijās un reklāmas aģentūrās, veicot mākslinieka pienākums. Kopš 2001. gada strādā patstāvīgi.

Izstāde “Atmiņas un sapņi” skatāma 24.10.2017 – 26.11.2017.

 

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*