Baisās pasakas

Bauskas pils ceremoniju zālē 2017. gada 29. septembrī plkst. 19:00 rādīs Itālijas režisora Mateo Garone veidotu pasaku filmu pieaugušajiem “Baisās pasakas” – vienu no visu laiku provokatīvākajām pasaku filmām, kas pirmizrādi piedzīvoja 2015. gadā.

Filmai par pamatu ņemti 17. gadsimta Neapoles galma dzejnieka Džambatista Bazila (Giambattista Basile) darbi, kuros atrodami aizmetņi pasakām par dusošo skaistuli un pelnrušķīti to agrīnajās, apzināti neizpušķotajās versijās. Vēlāk šīs pasaku tēmas attīstīja Šarls Pero, brāļi Grimmi un Hanss Kristians Andersens.

Filmu raksturo krāšņas dekorācijas, izsmalcināti tērpi un elpu aizraujoši skati, kas mijas ar režisora fantāzijām, vīzijām un melno humoru, kas krasi kontrastē ar ierastajām Holivudas “pasaku filmām”. Režisoram šī ir pirmā filma angļu valodā, kas vienlaicīgi apbur, pārsteidz un šokē.

Pateicoties filmas 12 miljons eiro lielajam budžetam tajā filmējušies izcili Holivudas aktieri: Selma Hajeka, Vincents Kasels, Tobijs Džounss, Džons C. Reilijs, Šīrlija Hendersone, Bībī Keiva.

Uzmanību: Filmu ieteicams skatīties no 16+ gadiem.
Biļetes cena: 3, – Eur

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*