Bauska aicina Lieldienās apmeklēt “Vimbu svētkus”

Bauskā, vienā no populārākajām vimbu makšķerēšanas pilsētām Latvijā, 12. aprīlī jau ceturto reizi norisināsies pasākums visai ģimenei “Vimbu svētki”. Kā jau pērn, arī šogad  krāsaini atzīmēti tiks ne tikai “Vimbu svētki”, bet arī Lieldienas, kur esam parūpējušies arī par dažādām aktivitātēm dāmām un bērniem.

“Pasākuma galvenā iecere ir agrā pavasarī radīt svētkus visai ģimenei, lai kopīgi atpūstos un pavadītu Lieldienas ar tuvajiem. Kamēr makšķerēšanas entuziasti dodas upē, tikmēr dāmas un bērni ar jautrām atrakcijām, radošām darbnīcām, muzikāliem priekšnesumiem, kā arī neiztrūkstošajiem seno tradīciju rituāliem – šūpošanos, olu krāsošanu un ripināšanu, svinēs Lieldienas,” stāsta Bauskas Kultūras centra pasākumu producente Līga Stankeviča.

Ikviens interesants, ievērojot saistošos noteikumus, varēs piedalīties labas gribas makšķerēšanas sacensībās. Bauskas Kultūras centrs sadarbībā ar Bauskas mednieku un makšķerēšanas biedrību katram sacensību dalībniekam, kurš makšķerēs pasākuma norises vietā, dāvās bezmaksas makšķerēšanas licenci, kas būs derīga pasākuma dienā, vietā un norises laikā. Reģistrējoties sacensībām un ievērojot pārējos saistošos Latvijas likumdošanā noteiktos makšķerēšanas noteikumus, veiksmīgākajiem un labākajiem “copmaņiem” būs iespēja iegūt vērtīgas balvas, tāpat tiks piešķirtas arī veicināšanas balvas jaunākajam un vecākajam labas gribas makšķerēšanas sacensību dalībniekam, kā arī dāmai, kura būs noķērusi brangāko lomu. Kā jau katru gadu “Vimbu svētku” ievērības cienīgākos lomus palīdzēs noteikt pasākuma vadītājs – makšķernieks un dabas pētnieks Māris Olte.

Kamēr vīri būs aizņemti pierādot prasmes labas gribas makšķerēšanas sacensībās, tikmēr to ģimenes un pārējie “Vimbu svētku” apmeklētāji varēs gan atbalstīt kaislīgos makšķerniekus, gan arī caur izglītojošām un radošām aktivitātēm izzināt dabu un vidi, kā arī klausoties dzīvo mūziku upes krastā baudīt svaigi kūpinātas vimbas.

12. aprīlī tiekamies Bauskā – Mūsas upes krastā, lai ģimeniski pavadītu Lieldienas un “Vimbu svētkus”!

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*