Bauskā notiks grandiozas Līgo svētku svinības – baušķeniekiem 20% atlaide biļešu iegādei

Bauskas Pilskalna parka estrādē 23. jūnijā notiks košs Bauskas pilsētas svētku svinību turpinājums – vērienīgais Latvijas Radio 2 (LR2) un televīzijas kanāla LNT dižkoncerts “Līgojam Bauskā!”.

Pēc notikumu pilnām divām dienām, atzīmējot Bauskas pilsētas 410. jubilejas svinības, baušķeniekiem un svētku viesiem būs iespēja svētkus turpināt grandiozā saulgriežu dižkoncertā “Līgojam Bauskā!”, kurā piedalīsies gan labākie Bauskas novada amatiermākslas kolektīvi, gan tautā iemīļoti estrādes mākslinieki.

LR2 un LNT dižkoncertā “Līgojam Bauskā!” uzstāsies Viktors Lapčenoks, Žoržs Siksna, Olga Rajecka, Ivo Grīsniņš Grīslis, Samanta Tīna, Ieva Sutugova, Artūrs Biķernieks, Jānis Buķelis, Normunds Rutulis, kā arī pavadošais sastāvs – MC Orķestris.

Biļetes: visās “Biļešu paradīze” kasēs, kā arī internetā. Sēdvietas dižkoncertā iespējams iegādāties par 12,- un 15,- eiro, ieeja pasākumā bez sēdvietas 5,- eiro. 20% atlaide sēdvietu iegādei tiek piemērota pensionāriem, 2. un 3. grupas invalīdiem, kā arī 3+ ģimenes kartes īpašniekiem, iegādājoties biļetes vecākiem un bērniem. Bezmaksas ieeja pasākumā ir bērniem līdz 11 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu, kā arī 1. grupas invalīdiem. Atlaides nesummējas.

Baušķeniekiem sarūpēts īpašs piedāvājums – visu aprīli, iegādājoties biļetes uz LR2 un LNT dižkoncertu “Līgojam Bauskā!” Bauskas Kultūras centra kasē, tiek piemērota 20% atlaide SĒDVIETU iegādei.

Apmeklētājiem Bauskas Pilskalna parka estrāde būs atvērta no plkst. 20.00, savukārt 22.00 sāksies vakara dižkoncerts, pēc kura noslēguma sāksies balle līdz saullēktam. Koncertā īpaši tiks godināta grupa “Dālderi”, jo šogad aprit 40 gadi kopš tās dibināšanas.

Pirkt biļeti

Ziņa publicēta 2019. gada 29. martā

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*