Bauskā notiks grandiozas Līgo svētku svinības – baušķeniekiem 20% atlaide biļešu iegādei

Bauskas Pilskalna parka estrādē 23. jūnijā notiks košs Bauskas pilsētas svētku svinību turpinājums – vērienīgais Latvijas Radio 2 (LR2) un televīzijas kanāla LNT dižkoncerts “Līgojam Bauskā!”.

Pēc notikumu pilnām divām dienām, atzīmējot Bauskas pilsētas 410. jubilejas svinības, baušķeniekiem un svētku viesiem būs iespēja svētkus turpināt grandiozā saulgriežu dižkoncertā “Līgojam Bauskā!”, kurā piedalīsies gan labākie Bauskas novada amatiermākslas kolektīvi, gan tautā iemīļoti estrādes mākslinieki.

LR2 un LNT dižkoncertā “Līgojam Bauskā!” uzstāsies Viktors Lapčenoks, Žoržs Siksna, Olga Rajecka, Ivo Grīsniņš Grīslis, Samanta Tīna, Ieva Sutugova, Artūrs Biķernieks, Jānis Buķelis, Normunds Rutulis, kā arī pavadošais sastāvs – MC Orķestris.

Biļetes: visās “Biļešu paradīze” kasēs, kā arī internetā. Sēdvietas dižkoncertā iespējams iegādāties par 12,- un 15,- eiro, ieeja pasākumā bez sēdvietas 5,- eiro. 20% atlaide sēdvietu iegādei tiek piemērota pensionāriem, 2. un 3. grupas invalīdiem, kā arī 3+ ģimenes kartes īpašniekiem, iegādājoties biļetes vecākiem un bērniem. Bezmaksas ieeja pasākumā ir bērniem līdz 11 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu, kā arī 1. grupas invalīdiem. Atlaides nesummējas.

Baušķeniekiem sarūpēts īpašs piedāvājums – visu aprīli, iegādājoties biļetes uz LR2 un LNT dižkoncertu “Līgojam Bauskā!” Bauskas Kultūras centra kasē, tiek piemērota 20% atlaide SĒDVIETU iegādei.

Apmeklētājiem Bauskas Pilskalna parka estrāde būs atvērta no plkst. 20.00, savukārt 22.00 sāksies vakara dižkoncerts, pēc kura noslēguma sāksies balle līdz saullēktam. Koncertā īpaši tiks godināta grupa “Dālderi”, jo šogad aprit 40 gadi kopš tās dibināšanas.

Pirkt biļeti

Ziņa publicēta 2019. gada 29. martā

Pastāsti citiem:
 • Komentāri (5)

 • Zvaigne

  Kā tulkot šitadu absurdu publicētajā informācija par biļešu cenām.Šeit rakstā -5-eur bez sedvietas,bētniem lidz 11g. brīvs!
  Biļešu paradīzē savukārt raksta,ka biļete pat zīdainim jāperk
  Citāts: “Informējam, ka pasākuma laikā var tikt veikta pasākuma un tā apmeklētāju video un foto fiksēšana ar mērķi šos ierakstus padarīt publiski piejamus. Biļete uz pasākumu ir jāiegādājas ikvienam pasākuma apmeklētājam. Skatītājiem līdz 5 gadu vecumam, kuri neaizņem atsevišķu sēdvietu un apmeklē pasākumu pieaugušo pavadībā, jāiegādājas t.s. “bērnu biļete” par 5 EUR. Katra biļete ir derīga vienreizējai ieejai pasākumā. Atstājot tā teritoriju, jāiegādājas atgriešanās aproce (pirms iziešanas no pasākuma teritorijas) vai jauna biļete.” ..citāta beigas

 • Zvaigne

  Nu jau ir izlabots”paradize”- bet screenshot man ir palicis!

  • BKC

   Izlabots jau ir krietnu laiku, tā kā ceram, ka pārpratumi citiem apmeklētājiem neradīsies. Paldies par Jūsu ziņu!

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

 • vārds *

 • e-pasts *

*