“Bauska TASTE” uzsāk naudas atmaksu par festivāla biļetēm

Saistībā ar neprognozējamo situāciju ar noteiktajiem Covid-19 izplatības ierobežojumiem šajā vasarā, organizatori nolēmuši mainīt mūzikas un aktīvās atpūtas festivāla “Bauska TASTE 2021” formātu un no 2021. gada 5. maija uzsākt naudas atmaksu par iepriekš iegādātajām biļetēm.

Šobrīd ir sarežģīti prognozēt mainīgās situācijas attīstību un tās ietekmi uz masu pasākumu pulcēšanās ierobežojumiem gaidāmajā vasarā, taču jau tagad saprotams, ka ierastos formātos tikties vēl nebūs iespējams. Festivāla komanda šobrīd izstrādā iespējamos pasākuma norises scenārijus esošajai situācijai pielāgotā formātā. “Bauska TASTE” cer izziņot festivālu sašaurinātā formātā uzreiz pēc  atbildīgo institūciju lēmumiem  par atļauto apmeklētāju skaitu un ierobežojumiem ārtelpu pasākumos šajā vasarā.

Ja biļetes uz iepriekš izziņoto festivālu iegādātas elektroniski interneta veikalā http://www.bilesuparadize.lv, tad nauda pircējam tiks atmaksāta ar pārskatījumu uz bankas kontu bez klienta pieprasījuma. Taču, ja biļetes uz festivālu iegādātas kādā no “Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietām klātienē, naudu par iepriekš iegādātajām biļetēm iespējams saņemt jebkurā “Biļešu Paradīze” kasē, sākot no 2021.gada 5.maija.

Naudas atmaksa par festivāla biļetēm Bauskas Kultūras centra kasē no 2021.gada 5.maija notiks kases darba laikā ar iepriekšēju pierakstu, zvanot pa tālruni 63923291. Savu vizīti Bauskas Kultūras centrā iespējams pieteikt katru darba dienu no 09:00 līdz 18:00 vai sestdienās no 10:00 līdz 14:00. Svētdienās kase ir slēgta. Atgādinām, ka Bauskas Kultūras centra telpās ikvienam apmeklētājam jāvalkā sejas maska, jāievēro 2 metru distance un pārējie epidemioloģiskās drošības pasākumi.

Lai arī ierastais kopābūšanas prieks festivāla draugiem vēl pagaidām ir tikai sapnis, mēs turpināt ticēt, cerēt un meklēt labākos risinājumus, lai šovasar tomēr satiktos starp trijām upēm un festivāla “Bauska TASTE” debesīm. Jaunumiem un aktuālajai informācijai aicinām sekot līdzi “Bauska TASTE” sociālo tīklu profilos un festivāla mājaslapā http://taste.bauska.lv!

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*