Bauskā uzstāsies Guntars Račs un grupa “Saldās sejas”

Bauskas Kultūras centrā 22. aprīlī plkst. 17.00 ar dzejoļu grāmatas “365” svētku koncertu viesosies Guntars Račs un grupa “Saldās sejas”.

Guntars Račs 2017. gadu uzsāka ar apņemšanos katru dienu uzrakstīt vismaz vienu dzejoli. Pērnā gada augustā nāca klajā autora dzejoļu grāmatas “365” pirmā daļa, kas vēlāk izrādījās vispieprasītākā latviešu grāmata 2017. gadā. Tas izraisīja apjukumu grāmatizdevēju un grāmatnīcu vidū, jo vēl nekad agrāk par pieprasītāko gada grāmatu nebija kļuvis dzejoļu krājums. 2018. gada februārī tika izdota dzejoļu grāmatas otrā daļa. Lai to pienācīgi atzīmētu, Guntars Račs ap sevi pulcējis pazīstamus mūziķus un atdzīvinājis Liepājas laika mūziķu kopprojektu “Saldās sejas”. Tā ir grupa, kas ir kā atvērts projekts, un katrā koncertā, mainoties dziesmu repertuāram, mainīsies arī izpildītāji, tāpēc tajos piedalās arī vairāki, pirms koncerta neizsludināti, īpašie viesi.

Koncertos piedalīsies, pats grāmatas un dziesmu vārdu autors, Guntars Račs, viņa kolēģi no grupas “bet bet” – Uģis Tirzītis un Andris Alviķis. Koncertos pastāvīgi piedalīsies grupas “Līvi” un projekta “Fomins & Kleins” dziesmu autors un ģitārists Tomass Kleins, jaunais un daudzsološais dziedātājs Jānis Narkevics. Vairākos koncertos piedalīsies arī Ivo Fomins, Jānis Buķelis (Līvi), Normunds Rutulis, Katrīna Bindere un citi pazīstami mākslinieki, kuru vārdi tiks atklāti pirms katra nākamā koncerta.

Skanēs populārākās Raimonda Paula, Tomasa Kleina, Ainara Virgas, paša Guntara un citu komponistu dziesmas ar Rača vārdiem. Tās ir dziesmas, ko pazīstamas darījušas tādas grupas kā “Līvi”, “Credo”, “bet bet”, “Liepājas brāļi”, “Fomins & Kleins”, “Prāta vētra” un izpildītāji kā Olga Rajecka, Ance Krauze, Normunds Rutulis, “Dzeguzīte”, Laima Vaikule, Andris Ērglis un daudzi citi.

Koncertā būs dzirdami grupas “Saldās sejas” jaunie skaņdarbi un tādi hiti kā – “Dzimis Latvijā”, “Muzikants”, “Rasa”, “Diena”, “Es karājos tavā bizē”, “Cāļus skaita rudenī”, “Lecam pa vecam”, “Ozolam”, “Kādā brīnišķā dienā”  un daudzus citus!

Koncertā dzirdēsiet arī īpaši apmeklētājiem veltītas dzejas rindas no abām grāmatām. Koncertu norises vietās būs iespēja iegādāties jaunās grāmatas un tikties ar autoru.

Biļetes “Biļešu paradīze” kasēs.

Pirkt biļeti
Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*