Bauskā viesosies Valmieras drāmas teātris

Bauskas Kultūras centrā 22. oktobrī plkst. 16.00 notiks Valmieras drāmas teātra viesizrāde „Rudenīgais Blūzs”.

Valmieras teātra izrāde ir taģikomēdija, kas stāsta par trīs cienījamu atraitņu izveidotu klubiņu savu aizgājušo vīru piemiņai, taču ierasto kārtību stipri sagroza kāds vīrietis, kurš arī ir atraitnis.
Izrādes režisors ir Varis Brasla, kurš ir režisējis tādas filmas kā „Ezera sonāte”, „Emīla nedarbi”, „Mērnieku laiki” un „Vectēvs, kurš bīstamāks par datoru”.
Izrādē spēlēs aktieri, kuri ieguvuši atpazīstamību latviešu auditorijā – Vizma Kalme, kura atveidojusi Antāliju seriālā „Bitīt’ matos”, Regīna Devīte, kuru latviešu skatītāji jau ir iepazinuši kā Zentu televīzijas raidījumā “Ugunsgrēks”, Ilze Lieckalniņa bijusi televīzijas ekrānos seriālā „Tikai nesaki man bizu”, savukārt Rihards Rudāks filmējies seriālā “Likteņa Līdumnieki”.
Portāla Diena.lv recenzijā par izrādi ir teikts: “Rudenīgā blūza varones kapsētā ierodas ne vien apciemot vīru kapavietas, bet arī sākt jaunas pazīšanās. Triju draudzeņu apvienību lielā mērā kopā tur kapu apmeklēšanas rituāls. Ja tas sāk ļodzīties, arī draudzības saites kļūst apdraudētas. Taču visas trīs dāmas ir vitālas, ziedošas un mīlēt spējīgas.”
Traģikomiskā izrāde ļaus baudīt vieglu humoru ar ironijas piegaršu.
Scenogrāfs – Mārtiņš Vilkārsis
Kostīmu māksliniece – Liene Rolšteina
Biļetes uz izrādi var iegādāties Kultūras centra kasē, “Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*