Bauskas Kultūras centra norises martā

Martā Bauskas Kultūras centrā gaidāmi  dažādi kultūras notikumi gan bērniem, gan pieaugušajiem.

1. martā  Bauskas Kultūras centrā kino diena. Plkst. 11.00 tiks demonstrēta animācijas filma “Karalienes Korgijs”, kas ir stāsts par Anglijas karalienes Elizabetes II iecienītāko suņu šķirni – Velsas korgiju. Pēcpusdienā plkst. 13.30 uz lielā ekrāna režisora Andreja Ēķa komēdijas “Klases salidojums” otrā daļa, kas ir aizraujošs stāsta turpinājums par filmas pirmajā daļā iepazītajiem trim  draugiem – Nilu (Ainārs Ančevskis), Tomu (Juris Kaukulis) un Andri (Imants Strads).

7. martā plkst. 18.00 koru mūzikas koncerts “Mīlestības jūra”, kur piedalās Zemgales jauktie kori. Uz koncertu Bauskas Kultūras centrā aicina jauktais koris “Mežotne”.

Saistībā ar izsludināto ārkārtas stāvokli Latvijā, Bauskas Kultūras centrs sākot ar 13.martu atceļ visus publiskos pasākumus līdz pat šī gada 14.aprīlim.

14. martā plkst. 18.00 uz koncertu “Viens ar otru” aicina Senioru deju kolektīvs “Senbiguļi”.

22.martā plkst. 12.00 muzikāla izrāde bērniem “Sprīdītis”. Izrādē piedalās smilšu kino māksliniece G.Miķelsone, kura izrādes sižetu izzīmē uz ekrāna smiltīs, kā arī paralēli tiek stāstīts lugas teksts ar mūziku un dziesmām pēc mūziķa un komponista A.Keiņa radītās oriģinālmūzikas. Ieeja bez maksas.

27. martā plkst. 11.00 izrāde bērniem “Ķepu patruļas aizraujošie piedzīvojumi! “. Šajā izrādē Ķepu patruļas draugi iesaistīs mazos skatītājus drosmīgos notikumos. Caur jautrām un skanīgām dziesmām izspēlēs stāstus un to risinājumus.

29. martā plkst. 17.00 Bauskas Kultūras centrā viesosies Pannas teātris, kas piedāvā skatītājiem jaunu izrādi – brieduma komēdiju autores Aivas Birbeles stilā “Sieviete kā konfekte” ar Zani Daudziņu galvenajā lomā. IZPĀRDOTS.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*