Bauskas Kultūras centrā oficiāli atklāta jaunā amatiermākslas sezona

Bauskas Kultūras centrā 2. novembrī tika oficiāli atklāta 2019./2020. gada amatiermākslas sezona pasākumā “Kopu kopā”.

Sezonas atklāšanas koncertā piedalījās teju visi Bauskas Kultūras centra amatiermākslas kolektīvi, priecējot koncerta apmeklētājus un citu kolektīvu dalībniekus ar radošiem priekšnesumiem. Tāpat kā iepriekšējos gados, kolektīvu uzstāšanos pieteica vizītkartes, kuras šogad ar viedierīču palīdzību video formātā uzņēma paši kolektīvu dalībnieki, iepazīstinot ar savu dzīvi mēģinājumos, ikdienā un koncertos.

Amatiermākslas sezonas atklāšanas pasākums, kas pērn ieguvis nosaukumu “Kopu kopā”, ir Bauskas Kultūras centra kolektīvu svētki, kuros dalīties ar prieku. Šajos svētkos dalībnieki svin padarīto un ievelk elpu pirms jaunas radošās sezonas, kurā tos sagaida jauni izaicinājumi un sasniegumi. “Ikdienā mēs esam kur nu kurais, mēģinājumi katram savā laikā, savā telpā, bet šodien ir tā diena, kad visi sanākam kopā,” koncerta svinīgajā runā uzsvēra Bauskas Kultūras centra direktors Jānis Dūmiņš.

Koncertā tika pasniegti vairāki Bauskas novada apbalvojumi. Ar atzinības rakstu tika apbalvots pūtēju orķestris “Bauska”, ilggadējais orķestra diriģents un vadītājs Juris Krūmmalis, sveikta TDA “Jandāls” un TDA “Jandāls” studijas vadītāja Tamāra Ļisovcova, kā arī sumināts jauktais koris “Dzīle”, kas koncerta dienā svinēja gan savu 20 gadu jubileju, gan kora vārda dienu. Goda raksts tika svinīgi pasniegts senioru kora “Sarma” un folkloras kopas “Trejupe” vadītājai Dainai Ārmanei par ilggadēju radošu darbību, ieguldījumu valsts kultūras mantojuma glabāšanā un par Bauskas novada amatiermākslas un kultūras tradīciju kopšanu.

Šosezon Bauskas Kultūras centrā darbojas vokālie ansambļi “Adoramus” un “Eliksīrs”, jauktie kori “Mežotne” un “Dzīle”, senioru koris “Sarma”, deju ansamblis “Jandāls”, Tautas deju ansambļa “Jandāls” studija, vidējās paaudzes deju kolektīvi “Biguļi” un “Mēmele”, senioru deju kolektīvs “SenBiguļi”, līnijdeju kolektīvs “Hot Boots” un Eiropas deju kopa “Vēlreiz”. Ar savu dažādību kolektīvu sarakstu kuplina arī folkloras kopa “Trejupe”, pūtēju orķestris “Bauska”, gleznošanas studija “Meistars Gothards”, Bauskas Tautas teātris un Tautas fotostudija “Bauska”. Tāpat Bauskas Kultūras centra telpās darbojas arī maksas deju studija “Lēra”.

Aicinām iedzīvotājus dažādot savu brīvo laiku, piesakoties kādā no Bauskas Kultūras centra amatiermākslas kolektīviem.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*