Bauskas Kultūras centrā svinīgi ieskandināta jaunā amatiermākslas sezona

Sestdien, 3. novembrī, ar krāšņu koncertu atklāta Bauskas Kultūras centra 2018./2019. gada amatiermākslas kolektīvu darba sezona pasākumā “Kopu kopā”.

Sezonas atklāšanās koncertā uzstājās teju visi Bauskas Kultūras centra amatiermākslas kolektīvi. Šogad kolektīvu uzstāšanos pieteica to dalībnieki sirsnīgās video vizītkartēs, kurās tie atklāja kolektīvu būtību un raksturu, kopā piedzīvoto, kā arī to, kāpēc ir skaisti un aizraujoši būt daļai no kāda amatiermākslas kolektīva.

“Kopu kopā” ir Kultūras centra kolektīvu dalībnieku svētki, jo tiek uzsākta jaunā sezona. Šogad amatiermākslas sezonas atklāšanas pasākums ieguvis jaunu nosaukumu – “Kopu kopā”, kas simbolizē šī pasākuma pamatvērtību, jo šeit Bauskas Kultūras centra administrācija un tā kolektīvi ir tik ļoti kopā kā nevienā citā pasākumā. “Tā ir brīnišķīga sajūta strādāt un būt kopā ar profesionāliem un aktīviem cilvēkiem, kuri deg par savu aicinājumu un kuri dara lielu darbu, lai Bauskas kultūra būtu nozīmīga, pamanāma un latviska. Paldies kolektīvu vadītājiem par to, ka spēj ap sevi pulcēt un vienot kolektīvu dalībniekus,” pateicas Bauskas Kultūras centra direktors Jānis Dūmiņš.

“Šajā pasākumā atklājās, cik mēs un mūsu kolektīvi esam dažādi, bet šīs dažādības mūs saliek vienā veselumā. Šogad kolektīvu video vizītkartēs runāja paši dalībnieki, atklājot savu motivāciju un mērķus, kāpēc viņi ir iesaistījušies kādā kolektīvā un kāpēc aicina nākt arī citus. Manuprāt, šajā pasākumā veidojas laba sinerģija, kur mēs katrs esam atšķirīgs, bet tomēr visi esam kopā. Šis pasākuma formāts ļauj mums citam citu iepazīt, kā arī apmeklētājiem iepazīties ar mūsu darbu, kas tiek veikts gan darba dienu vakaros, gan brīvdienās,” stāsta pasākuma “Kopu kopā” organizētāja, Bauskas Kultūras centra pasākumu producente Līga Stankeviča.

Bauskas Kultūras centrā aizrautīgi darbojas Bauskas Tautas teātris, folkloras kopa “Trejupe”, gleznošanas studija “Meistars Gothards”, jauktie kori “Dzīle” un “Mežotne”, līnijdeju kolektīvs “Hot Boots”, pūtēju orķestris “Bauska”, senioru deju kolektīvs “Senbiguļi”, senioru deju kopa “Vēlreiz”, senioru koris “Sarma”, tautas deju ansamblis “Jandāls”, tautas deju ansambļa “Jandāls” studija, tautas fotostudija “Bauska”, vidējās paaudzes deju kolektīvi “Biguļi” un “Mēmele”, vokālie ansambļi “Adoramus” un “Eliksīrs”. Tāpat Bauskas Kultūras centra telpās darbojas arī trīs deju studijas – “Lēra”, “U Dance Studio”, kā arī austrumu deju studija “DanceFusion Bauska”.

Aicinām novada iedzīvotājus pilnvērtīgi pavadīt savu brīvo laiku, piesakoties kādā no Bauskas Kultūras centra amatiermākslas kolektīviem.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*