Bauskas Kultūras centrs izvirzīts balvas “Kilograms kultūras 2021” fināla balsojumam

Post Image
Post Image
Post Image
Post Image
Post Image
Sabiedrisko mediju gada balvas kultūrā “Kilograms kultūras 2021” kategorijā “Mana kultūrvieta” fināla balsojumam izvirzīts arī Bauskas Kultūras centrs – nominācijas aprakstā izceļot jau otro reizi radīto notikumu pagalmu “Pulsēta”, maģisko saulgriežu saullēkta sagaidīšanas ceremoniju “Spīgo” un septembrī aizvadīto “CIERI”.

“Esam ļoti priecīgi, ka kāds mūs ir pamanījis un veltījis savu laiku, lai Bauskas Kultūras centru nominētu apbalvojumam. Lai arī jau kādu laiku darbs kultūras nozarē ir neparedzams, esam gandarīti, ka divas no nominanta aprakstā minētajām norisēm ir jauni koncepti, kurus radījām pēdējā gada laikā un ko veidojām īpaši pielāgojoties epidemioloģiskajai situācijai. Arī notikumu pagalms “Pulsēta” tika radīts pandēmijas ietekmē, taču šovasar jau otro reizi tas sevi pierādīja kā pieprasītu kultūrvietu gan vietējo iedzīvotāju, gan arī pilsētas ciemiņu vidū,” priekā par nomināciju dalās Bauskas Kultūras centra pasākumu producente Līga Stankeviča.

Līdz pat 26. janvāra plkst. 23:59 ikvienam ir iespēja Bauskas Kultūras centru atbalstīt publiskajā balsojumā: LAI NOBALSOTU, SPIED ŠEIT. Balsot iespējams vienu reizi dienā, autorizējoties ar kādu no saviem sociālo tīklu profiliem vai e-pastu.

Balvas ieguvēji deviņās kategorijās tiks noskaidroti svinīgajā balvas “Kilograms kultūras” pasniegšanas ceremonijā 19. februārī, ko tiešraidē varēs vērot LTV1, REplay.lv un LSM.lv, klausīties – LR1 un LR3 “Klasika”.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*