Bauskas pilī demonstrēs filmu “Robins Huds”

Bauskas pils ceremoniju zālē 2019. gada 12. aprīlī plkst. 18:00 rādīs piedzīvojumu filmu “Robins Huds”.

Nostāsts par meistarīgo angļu lokšāvēju un paukotāju, Robinu Hudu, līdz mūsdienu literatūrai, filmām, seriāliem un mūzikliem atceļojis no viduslaikiem. Balādes par Robinu Hudu pirmo reizi minētas 14. gadsimta angļu dzejnieka Viljama Lenglanda poēmā „Pērs Zemkopis”.

Leģendārais stāsts piedzīvojis vairākas ekranizācijas. Šo varoni ir spēlējis gan Kevins Kostners, gan Rasels Krovs. Šoreiz Robina Huda lomā ir Tarons Egertons.

Bauskas pils muzejs aicina noskatīties jaunāko šī stāsta ekranizāciju, 2018. gada ASV filmu. Šī filma ir pārsteidzoša ar tās režisora Oto Batērsta 21. gadsimta redzējumu un interpretāciju par leģendāro un daudziem zināmo stāstu.

Filmas sižets: karā rūdījies krustnesis Robins no Lokslijas un viņa komandieris sarīko pārdrošu sacelšanos pret korumpēto Anglijas monarhiju. Aizraujošā piedzīvojumu filma piesātināta ar drosmīgiem varoņdarbiem, galvu reibinošām kauju ainām un mīlestību, kas stāv pāri laikiem.

Pirms filmas, sākot no plkst.17:00, zobenu, vairogu, cirvju, bruņukreklu, āvu un citu cīņām paredzētu ieroču apskate un stāstījums par tiem kopā ar vēstures entuziastu grupu Exercitus Rigensis.

Skatītājus aicinām ierasties laicīgi, lai izmantotu iespēju iepazīties ar kaujas ieročiem Bauskas pils muzeja ekspozīcijās.

Filmas režisors: Oto Batērsts
Lomās: Tarons Egertons, Džeimijs Fokss, Bens Mendelsons, Eva Hjūsona, Tims Minčins, Džeimijs Dornans un citi
Filmas treileris: https://ej.uz/kinovakars_Bauskas_pils
Filmas garums: 1 h 56 min
Uzmanību: filmu ieteicams skatīties no 12+ gadiem 

Biļetes cena 3 EUR
Biļetes varat iegādāties Bauskas pils muzeja kasē un rezervēt pa tālr. 63923793, 63922280 vai e-pastu: bauskaspils@bauska.lv. Rezervētās biļetes jāizpērk ne vēlāk kā 30 min. pirms pasākuma.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*