• Afiša
  • %s
  • Bauskas pilī skanēs Ziemassvētku koncerts

Bauskas pilī skanēs Ziemassvētku koncerts

Trešdien, 2021. gada  15. decembrī plkst. 17:00 Bauskas pils muzejā skanēs Vācijas un Nīderlandes senās mūzikas grupas “Sua Dolce Maestà” Ziemassvētku koncerts.

Mākslinieki: Alexandra Mikheeva – vēsturiskā trompete, Danny Teong – vēsturiskā trompete, Erika Tandiono – soprāns, Gabriel Smallwood – ērģeles.

Koncertā skanēs ievērojamu renesanses un 17. gadsimta komponistu mūzika, kuru ietekme mūzikas vēstures jomā ir saistīta arī ar tā laika Latvijas teritoriju. Programmā iekļauti Pavel Josef Vejvanovský, Philipp Friedrich Böddecker, Jan Pieterszoon Sweelinck, Samuel Scheidt, Romanus Weichlein un citu autoru skaņdarbi.

Ieeja koncertā bezmaksas uzrādot Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu (bērniem līdz 12 gadu vecumam nav jāuzrāda sertifikāts). No 12. gadu vecuma nepieciešams Covid- 19 sertifikāts vai Covid- 19 tests, kas nav vecāks par 72h. Koncerta apmeklētājiem jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

Vietu skaits ierobežots, vēlams iepriekš rezervēt apmeklējumu pa tālruņa numuru 63923793, 63922280, mobilo telefonu 20011880 vai e-pastu: bauskaspils@bauska.lv. Pasākuma laikā jāliek sejas maskas un jāievēro valstī esošie epidemioloģiskie noteikumi Covid-19 izplatības ierobežošanai.

Koncerts notiks projekta “Vēsturiskais ceļš: Raudondvaris – Bauska” ietvaros. Projekta galvenais mērķis ir palielināt apmeklētāju skaitu Bauskas pils muzejā un Raudondvaris muižā (Lietuva) tūrisma nesezonā un ziemas mēnešos. Projektu organizē Rīgas Vēsturiskā teātra un mūzikas biedrība, Bauskas pils muzejs sadarbībā ar Raudondvaris muižu.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*