Bauskas Rātslaukumā tiks atvērta notikumu māja “Baltais briedis”

Sestdien, 15. decembrī, Bauskas rātslaukumā iemirdzēsies pilsētas galvenā egle, kā arī pirmo reizi tiks atvērtas notikumu mājas “Baltais briedis” durvis.

Notikumu māja “Baltais briedis” izveidota ar ieceri Bauskas centrālajā laukumā radīt siltu un patīkamu vietu, kurā gaidīt svētkus. “Baltais briedis” Bauskas Rātslaukumā atradīsies no 15. līdz 31. decembrim, kad tiks sagaidīts jaunais, 2019. gads. Šajā laikā notikumu mājā teju katru dienu norisināsies kāds interesants notikums, un pirmie pasākumi norisināsies 15. un 16. decembrī.

Sestdienā, 15. decembrī, notikumu mājā “Baltais briedis” jau no pulksten 15.00 mājos rosība, jo šeit uzstāsies vokālās studijas “Aprīļa pilieni” dalībnieki, savukārt no pulksten 16.00 sanākušos izklaidēs Liepājas ceļojošais cirks “BezTemata”. Notikumu mājas apmeklētāji kopā ar ceļojošo cirku varēs piedalīties vizuālās un cirka darbnīcās, kā arī iesaistīties svētku izrādē “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši”.

Līdztekus šīm aktivitātēm Bauskas rātslaukumā jau no pulksten 14.00 būs atvērts mājražotāju un amatnieku svētku tirdziņš, svētkus ieskandinās Bauskas novada folkloras kopas “Laukam pāri”, “Dreņģeri” un “Trejupe”, bet pulksten 18.00 radoši cilvēki no apvienības “Sapņu fabrika” kopā ar mazākajiem pasākuma apmeklētājiem iedegs svētku egli.

Savukārt 16. decembrī notikumu mājā “Baltais briedis” notiks Ziemassvētku pasākums Bauskā deklarētajiem bērniem, kur kopā ar ziemeļbriežiem Todi un Rodi tiks sameklēts Ziemassvētku vecītis. Uz pasākumu nepieciešams līdzi ņemt bērna dzimšanas apliecību vai citu personu apliecinošu dokumentu.

Laika sadalījums:

  • 11.00 – 12.00; vecums 0-1 gads;
  • 12.00 – 13.00; vecums 2-3 gadi;
  • 13.00 – 14.00; vecums 4-5 gadi;
  • 14.00 – 15.00; pārtraukums;
  • 15.00 – 16.00; vecums 6-7 gadi.

Šajā pašā dienā, 16. decembrī plkst. 18.00, būs skatāma Īslīces pagasta amatierteātra “Dadži” izrāde “Kaķīša dzirnavas”. Ieeja bez maksas.

Aicinām sekot līdzi informācijai par gaidāmajiem pasākumiem notikumu mājā “Baltais briedis” Bauskas Kultūras centra mājaslapā, kā arī notikumu mājas facebook.com lapā https://www.facebook.com/BriedisBaltais.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*