Baušķeniekus valsts dzimšanas dienu aicina atzīmēt citādāk

Bauskas Kultūras centrs Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu 18. novembrī aicina atzīmēt, piedaloties patriotiskā pastaigā Bauskā “Kūkā 102 svecītes”, izmantojot mūsdienu tehnoloģiskos risinājumus.

Lai arī pasākumu organizēšana iekštelpās nav liegta, šogad tradicionālais svētku sarīkojuma koncerts netiks rīkots. Bauskas Kultūras centra radošā komanda izstrādājusi šai situācijai drošāku un atbilstošāku svētku svinēšanu – svaigā gaisā, bez drūzmēšanās, vairojot patriotisko apziņu sev tuvu cilvēku lokā.

Svinības nevar izpalikt bez svētku kūkas, tāpēc visas pastaigas garumā aicināsim nogaršot virtuālos kūkas gabaliņus. Kūka sastāv no jautājumiem un atbildēm par Latvijas tautas vēsturi, bagāto kultūras mantojumu, simbolu un unikālo tradīciju nozīmi, iekļauti arī jautājumi par Bausku un baušķeniekiem. Svētku viesus sagaidīs dažādi jautājumi un uzdevumi kontrolpunktos pilsētā, ar kuriem varēs iepazīties tikai 18. novembra rītā. Nesteidzīgas pastaigas ilgums mērāms trīs stundās, piedalīties akcijā ir iespējams teju visas 18. novembra diena garumā – no plkst. 10.00 līdz plkst. 20.00.

Dalība pastaigā ir bez maksas, bez laika un vecuma ierobežojuma. Netiks apbalvotas rezultatīvākās komandas, bet gan izlozes veidā piešķirtas sadarbības partneru dāvinātās piemiņas balvas. Izloze tiks veikta starp komandām, kas būs nogaršojušas visus virtuālās svētku kūkas gabaliņus.

Lai pieteiktu dalību akcijā, nepieciešams rakstīt uz e – pastu kultura@bauska.lv , norādot vārdu, uzvārdu un telefona numuru. Tāpat nepieciešama viena viedierīce ar pieeju mobilajiem datiem un fotokameru, kā arī ar iespēju tajā lejupielādēt aplikāciju. Plašāka informācija par aplikācijas lejupielādi un pastaigas nosacījumiem tiks nosūtīta katram dalībniekam uz elektronisko pastkastīti.

Latvijai par godu rīkotāji aicina būt vienotiem domās, rūpēties par savu un līdzcilvēku veselību un svinēt atbildīgi. Tev mūžam dzīvot, Latvija!

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*