Biļetes uz Dziesmu un deju svētkiem sāks tirgot 3. martā

No 3. marta plkst. 11.00 līdz plkst. 17.00 “Biļešu paradīze” kasēs varēs iegādāties biļetes uz XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pasākumiem.

Iegādājoties biļetes uz šī gada Dziesmu un deju svētku pasākumiem Bauskas Kultūras centra kasē, aicinām laicīgi iepazīties ar norišu sarakstu, kā arī norēķinam sagatavot skaidru naudu.

Vienā pirkuma reizē persona var iegādāties ne vairāk kā 4 biļetes uz katru Dziesmu un deju svētku pasākumu. Piemēram, ja pircējs vēlas iegādāties biļetes uz trim pasākumiem, tad maksimālais iegādājamo biļešu skaits ir 12.

Vienā pirkuma reizē interneta veikalā bilesuparadize.lv varēs iegādāties 8 biļetes, bet ne vairāk kā 4 biļetes uz vienu pasākumu. Ja vēlaties biļetes pirkt interneta, pārbaudiet, vai Jūsu bankas karte ir reģistrēta drošiem pirkumiem interneta vidē. Tāpat laicīgi sagatavojiet maksāšanas līdzekļus: pārbaudiet kontu atlikumus, kartes, kodu kalkulatorus u.tml.

Bērniem līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu, biļete nav jāpērk.

Daudzbērnu ģimenēm, uzrādot “3+ Ģimenes karti” vai citu dokumentu, kas apliecina, ka ģimenes aprūpē ir vismaz trīs bērni, personām ar I, II vai III invaliditātes grupu, uzrādot atbilstošu apliecību, un politiski represētajām personām, uzrādot atbilstošu apliecību, tiks piemērota 10 % atlaide no ieejas biļetes cenas.

Ņemot vērā 2013. gada pieredzi un lielo pieprasījumu, biļetes uz šiem koncertiem tiks izpirktas dažu stundu laikā. Svētku nedēļā notiks 65 pasākumi, no kuriem 43 būs bezmaksas. Būtiskākos notikumus tiešraidē un ierakstos rādīs gan Latvijas Televīzija, gan LMT Straume, kā arī pārraidīs Latvijas Radio.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*