Decembris Bauskas Kultūras centrā

Svētku līksmi Bauskas Kultūras centrā baušķenieki šogad varēs notvert dažādu, Latvijā iemīļotu mākslinieku koncertos un muzikālos uzvedumos visai ģimenei. Līdztekus norisēm namā, tiks organizēts Trešās adventes svētku tirdziņš Bauskas Rātslaukumā, bet no 19. decembra Karpa (Korfa) dārzā spoži iemirdzēsies gaismas instalācija “Mirdzošā simfonija kokiem”. Vairāk par decembra sarīkojumiem uzzini sagatavotajā apkopojumā!

1. decembrī plkst. 18:30 Bauskas Kultūras centrā notiks koncerts “Plecu pie pleca. Čellu pasaule”. Koncertā uzstāsies Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas orķestris un Bauskas, Iecavas un Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi. (Ieeja bez maksas)

2. decembrī plkst. 18:00 Bauskas Bērnu un jauniešu centra interešu izglītības pulciņu dalībnieki Bauskas Kultūras centrā aicina uz koncertu “Es tautas jostā raksts”. (Ieeja bez maksas)

3. decembrī plkst. 19:00 Bauskas Rātslaukumā pilsētas galvenās egles zaros tiks iedegta gaismas rota. (Ieeja bez maksas) 

4. decembrī plkst. 16:00 ar viesizrādi “Olafa Ziemassvētki” Bauskas Kultūras centrā viesosies Liepājas Leļļu teātra aktieri. Izrādes skatītāji varēs sekot līdzi sniegavīra Olafa mēģinājumam sarīkot Ziemassvētku vecītim pārsteiguma koncertu, uz kuru sniegavīrs uzaicinājis arī citus pasaku varoņus – tostarp Sniega karalieni. Organizatoriskie procesi gan nevedas tik gludi, cik gribētos, taču vienmēr pozitīvais Olafs kopā ar saviem draugiem un izrādes skatītājiem atradīs risinājumu ikvienai situācijai. (Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs – 5 eiro)

10. decembrī plkst. 16:00 Bauskas Kultūras centra apmeklētājus priecēs muzikāla svētku pasaka visai ģimenei “Grinča Ziemassvētki” (režisors Imants Strads). Izrāde tiks veidota kā sirsnīga un muzikāla pasaka divās daļās, kurā netrūks jautrības un piedzīvojumu. Uzveduma titullomā iejutīsies aktieris Māris Bezmers. (Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs – 15, 20 un 25 eiro)

11. decembrī no plkst. 10:00 Bauskas Rātslaukumā tiks organizēts Trešās adventes svētku tirdziņš, kurā ar pašu radītām veltēm tirgosies dažādi mājražotāji un amatnieki. (Ieeja bez maksas)

13. decembrī plkst. 18:00 uz svētku ieskaņas koncertu Bauskas Kultūras centrā gaidīs vokālās studijas “Pigoriņi” dziedātāji un Bauskas Bērnu un jauniešu centra deju kopas “Mēmelīte” dejotāji. (Ieeja bez maksas)

15. decembrī plkst. 19:00 gaišas un gaisīgas noskaņas koncertā “Sirds ir balss” uz Bauskas Kultūras centra skatuves kāps Antra Stafecka, Andris Ērglis un Mārtiņš Kanters. Koncertā tiks izpildītas populāras latviešu un ārzemju komponistu dziesmas, kā arī jaundarbi no koncertprogrammas radošās apvienības. (Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs – 10, 15 un 18 eiro)

Informējam, ka mūziķa slimības dēļ pārcelti abi 17. decembrī plānotie “Kantrī un šlāgermūzikas svētki. Mārim Slokam 60” koncerti. Tie notiks 2023. gada 4. februārī plkst. 14:00 un 18:00. Visas iegādātās biļetes ir derīgas uz pārceltajiem koncertiem.

17. decembrī plkst. 14:00 (papildkoncerts) un plkst. 18:00 (izpārdots) kantrī un šlāgermūzikas svētkus par godu savai 60 dzimšanai dienai būs sarīkojis mūziķis Māris Sloka un grupa “Klaidonis”. Koncertā kā īpašais viesis uz skatuves kāps mūziķis Mārtiņš Jātnieks. Biļetes uz papildkoncertu pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

18. decembrī no plkst. 11:00 līdz 17:00 Bauskas Kultūras centrā notiks Ziemassvētku pasākums Bauskā deklarētajiem pirmsskolas vecuma bērniem. Svētku saldumu paciņu dalīšana notiks pa vecuma grupām. Laiku sadalījums drīzumā tiks publicēts www.kultura.bauska.lv. (Ieeja bez maksas)

19. decembrī plkst. 18:30 Bauskas Kultūras centra zāli ar svētku koncertu pieskandinās vokālās studijas “Pigoriņi” dalībnieki. (Ieeja bez maksas)

No 19. decembra līdz 1. janvārim Karpa (Korfa) dārzā tiks iekārtots vides noformējums “Mirdzošā simfonija kokiem”. Gaismas instalācija baušķeniekus priecēs katru dienu no plkst. 16:00 līdz plkst. 23:00. (Ieeja bez maksas)

27. decembrī plkst. 18:00 mūziķis Lauris Valters kopā ar pasaku tēliem – kaķenīti sniedzīti un sunīti Māršalu – muzikālā uzvedumā visai ģimenei “Baltie Ziemassvētki mūsu ielā” parādīs, kā ar dziesmām un būšanu kopā svētku noskaņu iespējams paildzināt, kamēr vien aiz loga redzamas mirdzošas sniega kupenas. (Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs – 5, 9, 10 un 12 eiro)

30. decembrī plkst. 19:00 grupa “bet bet” ar savu 30 gadu jubilejas tūres koncertu piestās Bauskas Kultūras centrā. Par godu jubilejai grupa ir sagatavojusi savu labāko un jaunāko skaņdarbu programmu. (Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs – 15, 20 un 25 eiro)

31. decembrī plkst. 23:30 ar grupu “Eels of the Sixties” Bauskas Rātslaukumā kopīgi tiks sagaidīts jaunais, melnā ūdens truša gads. (Ieeja bez maksas)

Biļetes uz maksas norisēm iegādājies visās “Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietās un tiešsaistē: ŠEIT

Aktualitātēm un jaunumiem par norisēm Bauskas Kultūras centrā aicinām sekot līdzi ierakstiem sociālās platformas “Facebook” lapā“Instagram” profilā, kā arī mājaslapā www.kultura.bauska.lv.

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*