Koncerts “Diriģē jaunie diriģenti”

2019. gada 8. jūnijā plkst. 17:00 Bauskas Kultūras centrā norisināsies koncerts “Diriģē jaunie diriģenti”. Koncerts būs Bauskā vēl nebijis trīs orķestru un viena klarnešu kora kopējs priekšnesums, kurā klausītājiem būs iespēja dzirdēt katru kolektīvu atsevišķi, kā arī muzicējot kopā.

Koncertā piedalīsies pūtēju orķestris “Bauska” (diriģenti Lelde Erta un Jānis Puriņš), pūtēju orķestris “Lemisele” (diriģenti Krišjānis Circens un Uldis Ezermalis), pūtēju orķestris “Cēsis” (diriģenti Jānis Puriņš, Evija Dāve, Vivita Ose un Māris Narvils) un koncerta īpašie viesi no Nīderlandes – klarnešu koris “Lignum” (diriģents Hendriks Jans Lindhauts). Koncerta nosaukums vēstī, ka koncerta galvenie muzikālie vadītāji šajā reizē neierasti būs topošie vai nupat diriģenta profesiju ieguvušie diriģenti. Jaunie mūziķi labprāt veidojuši koncertprogrammu šim koncertam, aizraujot klausītājus ar visdažādākā rakstura mūziku pūtēju orķestriem. Arī klarnešu koris Latvijā ir reti dzirdams muzikālais fenomens, kas savā sastāvā apvieno visus klarnešu “ģimenes” instrumentus – no pikolo līdz kontrabasa klarnetei.

Klarnešu koris “Lignum” nāk no Leidenes pilsētas un ir viens no redzamākajiem un aktīvākajiem klarnešu koriem Nīderlandē. “Lignum” savā repertuārā šim koncertam iekļāvis plašu muzikālo gammu – gan oriģinālrepertuāru klarnešu koriem, gan mūzikas pārlikumus no klausītājiem atpazīstamiem skaņdarbiem.

Ieeja koncertā ir bez maksas.

 

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*