Koncertā “Divi, divi, kas tie divi” izdejos tautas deju jaunradi un Zelta fondu

Bauskas Kultūras centrā 26. janvārī plkst. 18.00 notiks ikgadējais Latvijas Tautas deju ansambļu un jauniešu deju kolektīvu koncerts “Divi, divi, kas tie divi”.

“Divi, divi, kas tie divi” gadu laikā ir kļuvis par tradicionālu sadanci, kur tiekas A grupas deju kopas, bet šogad pulkam pievienosies arī trīs B grupas kolektīvi.

Sadanča galvenais mērķis ir saglabāt tradīcijas, uzturēt izveidojušos kontaktus un draudzību, priecāties par kolektīvu izpildījumu, kā arī sniegt mākslinieciski kvalitatīvu koncertu skatītājiem.

Lielākoties koncertā uzstājas TDA “Jandāls” draugu kolektīvi, tomēr ik gadu tiek uzaicinātas deju kopas, kas Bauskā vēl nav viesojušās. Šogad pirmo reizi koncertā piedalīsies deju ansamblis “Laismeņa”, TDK “Ūsiņš” un TDA “Lielupe” studija. Koncertā piedalīsies arī TDA “Uguntiņa”, TDK “Austris”, TDA “Jaunība”, TDK “Pūpolītis”, TDA “Dardedze”, TDK “Degsme” un TDA “Jandāls”.

“Dejotāji atpūšas pēc aizvadītajiem Deju svētkiem un šobrīd tiem arī nav jāapgūst obligātais repertuārs, tāpēc šogad koncertā tiks izdejotas dejas, kas pašiem patīk un kas sirdij tuvākas – par prieku sev un skatītājiem,” stāsta Tamāra Ļisovcova, TDA “Jandāls” vadītāja, koncerta organizētāja. Viņa norāda, ka sadancī tiks izdejotas gadiem nedejotas dejas kā “Darbiņš man prieku dara”, “Kad redzu tevi staigājam” un citas. Tāpat koncertā būs iespēja ielūkoties latviešu skatuvisko tautas deju Zelta fondā, kā arī tautas deju jaunradē.

Koncerta “Divi, divi, kas tie divi” apmeklējums ir bez maksas.

Ziņa publicēta 2019. gada 9. janvārī

Pastāsti citiem:
 • Komentāri (2)

 • P

  Vai un kad tik publicētas bildes no koncerta? 🙂

  • BKC

   Sveika,
   Diemžēl šis koncerts netika fotografēts.

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

 • vārds *

 • e-pasts *

*