”DJ Gunchs 24 gadi uz skatuves”

22. augustā no plkst. 18.00 Bauskas Pilskalna parka estrādē norisināsies DJ Gunchs jubilejas koncerts ”DJ Gunchs 24 gadi uz skautves”.

DJ Gunchs šo gadu laikā ir sadarbojies gandrīz ar visiem populārākajiem pašmāju māksliniekiem, to skaitā – Tumsa, A-eiropa, Musiqq, Rassell un  Sabīne Berezina, Gain Fast, Tranzīts, Aija Andrejeva, Lauris Reiniks un daudziem citiem.

Jubilejas pasākuma programmas sākumā, no plkst. 14.00 uz krāsaino putu ballīti tiek aicināti paši mazākie svētku apmeklētāji, lai kopā aizrautos dejās ar Pepiju Garzeķi, lēkātu piepūšamajās atrakcijās un našķētos ar popkornu un cukurvati. Pasākums norisināsies līdz plkst. 17.00.

No plkst. 18.00 programmas turpinājumā paredzēts koncerts, kurā uzstāsies Grupa Tranzīts, X Faktora finālists Roberts Eihe, Bauskas vietējie mākslinieki NAKTS un Ervīns Ruža,  kā arī hip hop mākslinieki no Rīgas ĢIRTS L, G’ SON.

Par deju mūziku rūpēsies svētku jubilārs DJ Gunchs, kā arī DJ Andy, DJ Constantineg.

Biļetes uz pasākumu jau ir pieejamas iepriekšpārdošanā ”Biļešu serviss” tirdzniecības vietās klātienē, gan tiešsaistē. Pirmās 500 biļetes par īpašu cenu – 5,00 EUR. Biļetes līdz pasākumam varēs iegādāties par 6,00 EUR, pasākumā dienā – 7,00 EUR.
“Biļešu Serviss” tirdzniecības kases Bauskā pieejamas – Bauskas Kultūras centrā,  degvielas uzpildes stacijā “Circle K’, kā arī ”Latvijas Pasts”.

Informācija par pasākumu: 29656501

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*