Dziedātāja Olga Rajecka un grupa “Baltie lāči” aicina uz muzikālo pasaku izaugušiem “OLGA un Lāči”

2024. gada februārī klausītāju vērtējumam tiks nodota jauna muzikālā izrāde – pasaka izaugušiem “Olga un Lāči”. 23. februārī plkst. 19:00 mākslinieki viesosies Bauskas Kultūras centrā.

“Kad muzikālā zoodārza iemītniekiem klājas pavisam “izklaidīgi”, tiek pieaicināta talantīga dresētāja, kas sevi pierādījusi darbā ar dažādiem zvēriem un nezvēriem. Vai izdosies Lāčiem iemācīt dziedāt un spēlēt, vai viss ritēs patiesi gludi? Viss beigsies labi, jo tā taču ir pati dzīve!” saka grupas “Baltie lāči” solists Andris Baltacis, piebilstot – koncertos skanēs dziesmas gan no Olgas Rajeckas, gan “Balto lāču” repertuāra, gan kopdziesmas, gan arī jauni skaņdarbi. Muzikālā pasaka izaugušiem būs skatāma Ventspilī, Rīgā, Bauskā un citviet Latvijā.

“Ideja par šādu kopīgu koncertprogrammu mums ir bijusi jau gadus četrus. Kopīgo muzicēšanu izmēģinājām Olgas jubilejas koncertos, kur klausītāji atzinīgi novērtēja jauno muzikālo interpretāciju. Lai mūsu kopdarbība nebūtu ierasts koncerts, tapa šī pasaka jeb fabula,” stāstot par ieceri, Andris ar smaidu piebilst, ka pasaka ir labestīgs žanrs, kurā ir gan konflikts, gan atrisinājums, jo “pasakā vienmēr viss beidzas labi, lai cik slikts arī būtu bijis sākums. Mums gribējās arī nelielu humora piedevu, tāpēc tā ir pasaka nevis bērniem vai pieaugušajiem, bet izaugušajiem, kurus urda vēlme izzināt ko jaunu un dalīties ar citiem savos atklājumos un priekā. Pasaka jau nesaka, tā tikai pamāca!”

Pasaku izaugušajiem izdziedās Olga Rajecka un grupa “Baltie Lāči” – Andris Baltacis, Aldis Kise, Deniss Smirnovs, Mārtiņš Leišavnieks, Inga Zeile un Gregs.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties “Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās un internetā: ŠEIT

Pasākumu organizē: SIA WE entertain

Ziņa publicēta 2023. gada 22. decembrī

Pastāsti citiem:
  • Komentāri (0)

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti ar *

komentārs *

  • vārds *

  • e-pasts *

*