Bērnu ballīte “Putu Paradīze” Bauskā

Visneaizmirstamākā bērnu ballīte “Putu Paradīze” izsludina 2023. gada vasaras sezonas pasākumus. Šovasar kopā ar animācijas filmas “Ķepu Patruļa” varoņiem pasākums viesosies foršākajās Latvijas pilsētās, kur dāvās prieku, jautrību un neaizmirstamas bērnu putu ballītes. 7. jūlijā viens no “Putu Paradīze” pasākumiem notiks arī Bauskas Pilskalna parka estrādē.

Kā vienmēr pavadīsim neaizmirstamu laiku ar dejām putās, piepūšamajām atrakcijām, cukurvati, popkornu, konkursiem un balvām un pasākuma vadītāju no animācijas filmas “Ķepu Patruļa”.

Biļetes šobrīd pieejamas “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās un platformas tīmekļvietnē – www.bilesuserviss.lv. Taču tās būs iespējams iegādāties arī pie ieejas pasākuma teritorijā.

Ieskats iepriekšējos pasākumos: ŠEIT

Pasākumu organizē: DJ Gunchs / www.djgunchs.lv

Related upcoming events

 • 2024-07-06 14:00 - 2024-07-06 18:00

  Visneaizmirstamākā bērnu ballīte "PUTU PARADĪZE" 6. jūlijā plkst. 15:00 viesosies Bauskā, Pilskalna estrādē.

  Nepalaid garām nozīmīgāko bērnu pasākumu šovasar! Kā vienmēr pasākums būs piepildīts ar dejām putās, piepūšamajām atrakcijām, cukurvati, popkornu, rotaļlietām no AlShop, konkursiem un balvām, kā arī ar atraktīvo pasākuma vadītāju - varoni Sonic.

  Ieeja pasākumā no plkst. 14:00, sākums plkst. 15:00, bet pasākuma noslēgums plkst. 18:00.
  Ieejas maksa, pērkot biļeti uz vietas - 5 eiro. Biļetes iepriekšpārdošanā "Biļešu Serviss" kasēs - 4 eiro. Bērniem (līdz 4 g.v.) ieeja bez maksas, apmeklējot pasākumu kopā ar pieaugušo (4-5 eiro).

  Pasākumu organizē: DJ Gunchs / djgunchs.lv