“Comedy Latvia” stand-up komēdija “Neatšķaidīts”

Ar stand-up komēdiju “Neatšķaidīts” stand-up apvienība “Comedy Latvia” dodas savā ikgadējā tūrē, un 28. septembrī plkst. 20:00 tā piestās pie mums Bauskas Kultūras centrā.

Tūrē dosies Latvijas spilgtākie stand-up scēnas komiķi – Rūdolfs Kugrēns, Jānis Kreičmanis, Kalvis Troska, Aleksandrs Guzenko, Kaspars Žilins un Jack Everitt (ENG). Par veterānu iesildīšanu parūpēsies jaunākais “Comedy Latvia” biedrs Kārlis Strautiņš.

Biļetes cena – 15 eiro. Biļetes uz norisi iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties tikai tiešsaistē, apmeklējot saiti www.bezrindas.lv.

Pasākumu organizē: SIA “Comedy Latvia”

Related upcoming events

 • 2024-04-05 19:00 - 2024-04-05 20:00
  Maksims Trivaškevičs laiž klajā savu ceturto soloizrādi “Stāstīšu jokus”, ar kuru 5. aprīlī plkst. 19:00 komiķis viesosies Bauskas Kultūras centrā. Programmas ietvaros stundas garumā notiks tieši tas, kas rakstīts izrādes nosaukumā. Izrādē iekļauti joki, kas tapuši pandēmijas aizsegā.

  Izrāde “Stāstīšu jokus” būs mazliet garāka, mazliet smieklīgāka un ar nedaudz vairāk klusuma brīžiem nekā Maksima iepriekšējā stand-up komēdijas izrāde “Latviešu komiķis”, kuru atzinīgi novērtēja vairāki desmiti tūkstoši skatītāju.

  Maksims Trivaškevičs ir viens no Latvijā pieredzējušākajiem un aktīvākajiem komiķiem. Papildus jokiem, ieguvis arī sertificēta fizioterapeita kvalifikāciju, kas viņa izrādes padara par pilnvērtīgiem smieklu terapijas seansiem. Interneta vidē Maksima stand-up priekšnesumi ieguvuši vairāk kā pusmiljonu skatījumu, kļūstot par dažiem no populārākajiem video.

  Pasākuma dresscode – drēbes. Derēs jebkādas, bet – jo melnākas, jo labāk.

  Biļetes uz humora vakaru pieejamas visās “Biļešu Paradīzes” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

  Pasākumu organizē: Maksims Trivaškevičs