Deju kolektīvu koncerts “Mūžam jaunās sirdis”

2023-02-11 18:00 - 20:00
11. februārī plkst. 18.00 Bauskas Kultūras centrā notiks vidējās paaudzes deju kolektīvu koncerts “Mūžam jaunās sirdis”.

Izdejojot dejas no vasarā gaidāmo Dziesmu un deju svētku repertuāra, kā arī iemīļotus dančus no tautas deju zelta fonda, koncerta skatītājus priecēs VPDK “Mēmele”, VPDK “Gatve”, VPDK “Kadiķis”, VPDK “Upe”, VPDK “Rudzi”, VPDK “Bandava”, VPDK “Laipa” un jauniešu deju kolektīvs “Mēmelīte”.

Ieeja koncertā ir bez maksas.

Related upcoming events

  • 2023-12-10 16:00 - 2023-12-10 18:00
    No 15. novembra vēl mēnesi šajā gadā grupa “The Sound Poets” aicina ienirt astoņos akustiskās programmas “Pie vienas uguns’’ koncertos. Viens no koncertsērijas pieturpunktiem 10. decembrī plkst. 16:00 būs arī Bauskas Kultūras centrs.

    Grupas solists Jānis Aišpurs: “Akustiskajos koncertos pavasarī mums kopā tik sirsnīgi gāja, ka esam nolēmuši turpināt iesākto un apciemot vēl vairākas koncertvietas. Gaidām gan jaunas tikšanās, gan atkalsatikšanās. Un arī šā cikla ietvaros gaidāmi vēl kādi jaunumi, kuriem jānogatavinās.”

    Biļetes cena – 18, 20, 25 un 30 eiro. Biļetes iegādei jau pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

    Pasākumu organizē: SIA “TSP Music”