Deju koncerts “Divi, divi, kas tie divi”

2022-10-29 18:00 - 20:00
29. oktobrī plkst. 18:00 Bauskas Kultūras centrā tautas deju ansamblis “Jandāls” un TDA “Jandāls” studija kopā ar draugu kolektīviem no dažādām Latvijas vietām visus tautas deju cienītājus gaidīs uz koncertu “Divi, divi, kas tie divi”.

Koncertā piedalīsies Bauskas Bērnu un jauniešu centra jauniešu deju kolektīvs “Mēmelīte” (vadītāja Ligita Irbīte), Pilsrundāles vidusskolas JDK “Madaras” (vadītāja Aiga Vangale), Mārupes Kultūras nama JDK “Mārupe” (vadītājs Rolands Levits), Tīnūžu tautas nama JDK “Straujupe” (vadītāji Didzis Apsītis un Lita Grāvale), Carnikavas JDK “Abi divi” (vadītāji Anita un Jānis Precinieki), Zemessardzes deju ansamblis “Bramaņi” (vadītāja Taiga Ludborža) un Bauskas Kulturas centra TDA “Jandāls” un TDA “Jandāls” studija (vadītāja Tamāra Ļisovcova, repetitors – asistents Juris Čakans).

Ieeja bez maksas.

Pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un publicitātes materiālos.

Related upcoming events

  • 2023-12-10 16:00 - 2023-12-10 18:00
    No 15. novembra vēl mēnesi šajā gadā grupa “The Sound Poets” aicina ienirt astoņos akustiskās programmas “Pie vienas uguns’’ koncertos. Viens no koncertsērijas pieturpunktiem 10. decembrī plkst. 16:00 būs arī Bauskas Kultūras centrs.

    Grupas solists Jānis Aišpurs: “Akustiskajos koncertos pavasarī mums kopā tik sirsnīgi gāja, ka esam nolēmuši turpināt iesākto un apciemot vēl vairākas koncertvietas. Gaidām gan jaunas tikšanās, gan atkalsatikšanās. Un arī šā cikla ietvaros gaidāmi vēl kādi jaunumi, kuriem jānogatavinās.”

    Biļetes cena – 18, 20, 25 un 30 eiro. Biļetes iegādei jau pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

    Pasākumu organizē: SIA “TSP Music”