Ditas Lūriņas un Zanes Dombrovskas koncerts “MIRDZOT ROKASSPRĀDZĒM”

13. martā plkst. 16:00 Bauskas Kultūras centrā uz muzikālu satikšanos “Mirdzot rokassprādzēm” gaidīs aktrise un dziedātāja Zane Dombrovska un teātra cilvēks mūzikā Dita Lūriņa. Sievišķības vīrišķais līdzsvars un arī taustiņi tiks nodoti Džuliana (Jānis Zvirgzdiņš) ziņā.

Koncerts pavasarīgās un sievišķīgās noskaņās, jo pavasara domās un sajūtās nekad nav gana un sievišķības nekad nevar būt par daudz. Satiksimies noskaņu pilnās dziesmās, slēgsim sirdis un ausis ar dzejas atslēgām, ceļosim latviešu mūzikā, brīvi un plaši savienojot vienā programmā J. Kulakova, K. Lāča, Im. Kalniņa, J. Lūsēna un arī Zanes Dombrovskas daiļradi. Mirdzot rokassprādzēm, sasiesim Knuta Skujenieka klusās ilgas ar Austras Skujiņas smeldzošo bravūru, Imanta Ziedoņa filozofiju ar ēverģēlību, kas ieslēpta tikšanās mirklī šī gada martā.

Biļetes pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē.

Ieeja pasākumā tikai ar derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Lai pārbaudītu sertifikāta atbilstību, pie pasākuma ieejas būs jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments. Koncerta laikā visiem klausītājiem jālieto medicīniskā sejas maska vai FFP2 repirators.

Related upcoming events

  • 2022-07-09 12:00 - 2022-07-09 13:00
    9. jūlijā plkst. 12:00 Bauskas Kultūras centrā mazie senās mūzikas klausītāji ir aicināti pavisam tuvu iepazīties ar vēsturiskajiem mūzikas instrumentiem un ļauties elpu aizraujošām, aristokrātiskām dejām. Ieeja koncertā ir bez maksas.

    Mūziķi un dejotāji, tērpušies mākslinieces Jeļenas Forstes šūtajos rokoko laika kostīmus, iepriecinās mazo klausītāju sirdis ar harmoniskajām baroka instrumentu skaņām un iepazīstinās, cik dažādi skan klavesīns, baroka vijole un alts. Un, interesanti, kas ir torbāns? Lai uzburtu atmosfēru, Bauskas Kultūras centra zāli izgaismos tikai un vienīgi sveču gaisma, par ko parūpēsies scenogrāfs Artūrs Arnis. Pēc bērnu koncerta būs iespēja nofotografēties ar senlaiku tērpos ģērbtajiem dejotājiem un mūziķiem, apskatīt viņu mūzikas instrumentus un uzdot kādu sev interesējošu jautājumu.

    Plašāka informācija par festivāla programmu: www.earlymusic.lv

    Festivālu organizē: SIA “Rīgas Senās mūzikas centrs”