Ditas Lūriņas un Zanes Dombrovskas koncerts “MIRDZOT ROKASSPRĀDZĒM”

13. martā plkst. 16:00 Bauskas Kultūras centrā uz muzikālu satikšanos “Mirdzot rokassprādzēm” gaidīs aktrise un dziedātāja Zane Dombrovska un teātra cilvēks mūzikā Dita Lūriņa. Sievišķības vīrišķais līdzsvars un arī taustiņi tiks nodoti Džuliana (Jānis Zvirgzdiņš) ziņā.

Koncerts pavasarīgās un sievišķīgās noskaņās, jo pavasara domās un sajūtās nekad nav gana un sievišķības nekad nevar būt par daudz. Satiksimies noskaņu pilnās dziesmās, slēgsim sirdis un ausis ar dzejas atslēgām, ceļosim latviešu mūzikā, brīvi un plaši savienojot vienā programmā J. Kulakova, K. Lāča, Im. Kalniņa, J. Lūsēna un arī Zanes Dombrovskas daiļradi. Mirdzot rokassprādzēm, sasiesim Knuta Skujenieka klusās ilgas ar Austras Skujiņas smeldzošo bravūru, Imanta Ziedoņa filozofiju ar ēverģēlību, kas ieslēpta tikšanās mirklī šī gada martā.

Biļetes pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē.

Ieeja pasākumā tikai ar derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Lai pārbaudītu sertifikāta atbilstību, pie pasākuma ieejas būs jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments. Koncerta laikā visiem klausītājiem jālieto medicīniskā sejas maska vai FFP2 repirators.

Related upcoming events

 • 2023-12-23 16:00 - 2023-12-23 18:00
  23. decembrī plkst. 16:00 Bauskas Kultūras centrā notiks deju grupas "Lēra" Ziemassvētku uzvedums "Notikums Rausīšu akadēmijā".

  Šis stāsts sniegs milzum daudz prieka un līksmības caur deju un kustību prieku. Dejas uzvedums ir orģinaldarbs, pašu bērnu un dalībnieku izdomāts un radīts. Izrāde būs interesanta gan lieliem, gan maziem. Uzvedumā piedalās deju grupas "Lēra" dejotaji no 2 līdz 50 gadu vecumam. Galvenajā lomā Vivita Beikule, kas atveidos bargo Rausīšu akadēmijas direktori.

  Biļetes cena - 3 eiro. Biļetes uz svētku uzvedumu iespējams iegādāties visās "Biļešu Paradīzes" kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

  Pasākumu organizē: Deju grupa "Lēra"

 • 2023-12-23 18:30 - 2023-12-23 20:00
  23. decembrī plkst. 18:30 Bauskas Kultūras centrā notiks deju grupas “Lēra” Ziemassvētku uzveduma “Notikums Rausīšu akadēmijā” papildkoncerts.

  Šis stāsts sniegs milzum daudz prieka un līksmības caur deju un kustību prieku. Dejas uzvedums ir orģinaldarbs, pašu bērnu un dalībnieku izdomāts un radīts. Izrāde būs interesanta gan lieliem, gan maziem. Uzvedumā piedalās deju grupas “Lēra” dejotaji no 2 līdz 50 gadu vecumam. Galvenajā lomā Vivita Beikule, kas atveidos bargo Rausīšu akadēmijas direktori.

  Biļetes cena – 3 eiro. Biļetes uz svētku uzveduma papildkoncertu iespējams iegādāties visās “Biļešu Paradīzes” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

  Pasākumu organizē: Deju grupa “Lēra”