Doktora Haštaga zinātnisko eksperimentu šovs

Latvijā labi zināmais bērnu draugs Doktors Haštags dodas savā pirmajā tūrē pa Latviju, lai demonstrētu aizraujošos eksperimentus ar sauso ledu, uguni un slāpekli, kurus Bauskas Kultūras centrā būs iespējams pieredzēt 6. aprīlī plkst. 12:00. Pasākuma laikā bērniem būs iespēja ne tikai vērot eksperimentus, bet arī iesaistīties tajos!

Šovā Doktors Haštags daudz jokosies un smīdinās pasākuma apmeklētājus, kā arī dalīsies ar vērtīgām zināšanām no grāmatām “Čerkovska pasakas” un “Doktors Haštags un Prāta kontroles gadžets”, tādā veidā iedrošinot bērnus un vecākus, ka lasīt grāmatas ir “STILĪGI”. Doktora Haštaga misija ir iedvesmot bērnus sapņot lielus sapņus un ticēt tam, ka savus sapņus ir iespējams arī piepildīt. Pasākuma beigās Doktors Haštags pagatavos arī savu iecienīto saldējumu, ar ko uzcienās sanākušos bērnus.

Doktora Haštaga lomas atveidotājs: Rihards Čerkovskis
Pasākuma ilgums: 1,5 h
Ieteicamais vecums: 6+

Biļetes uz pasākumu iespējams iegātāties tikai tiešsaistē – tirdzniecības platformā www.bezrindas.lv: ŠEIT
Biļete jāiegādājas katram skatītājam neatkarīgi no vecuma. Zāle būs iekārtota tā, ka tuvāk skatuvei sēdēs bērni, bet vecāki varēs sēdēt aiz bērnu rindām.

Pasākumā būs iespējams iegādāties Riharda Čerkovska grāmatas. Grāmata “Čerkovska pasakas” maksās 12.00 EUR, bet “Doktors Haštags un Prāta kontroles gadžets” 15.00 EUR.

Pasākumu organizē: SIA “Kosmiskais Prāts”