Filmas “Vairāk kā deja” seanss

Brīvības svētku nedēļā, 3. maijā plkst. 12.00, Bauskas Kultūras centrs apmeklētājiem piedāvā noskatīties dokumentālo filmu “Vairāk kā deja” (režisors Pauls Dombrovskis).

Dokumentālā filma “Vairāk kā deja” stāsta par Toronto latviešu tautas deju kolektīva “Daugaviņa” ceļu uz XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkiem Rīgā. Filmas centrā ir ilggadējā deju kolektīva vadītāja Selga Apse. Viņas vadībā “Daugaviņa” turpina uzturēt latviešu valodu un tradīcijas multikulturālajā vidē Toronto, lai tālāk tās nodotu nākamajām paaudzēm. Arhīvu kadri no 20. gadsimta 60. gadiem atklāj Kanādas latviešu pirmos soļus un viņu pūles saglabāt savu identitāti svešumā. Filma uzdod jautājumu – kur ir manas mājas un kas cilvēkus tik ļoti saista ar Latviju un latviešiem?

Filmas treileris pieejams: NOSKATIES!

Biļetes cena – 4 eiro. Biļetes uz filmas seansu Bauskā iespējams iegādāties visās “Biļešu Paradīzes” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

Filmas seanss tiek organizēts sadarbībā ar “Kinopunktu”.

Bauskas Kultūras centra kases darba laiks – darba dienās no plkst. 09.00 līdz plkst. 18.00, sestdienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 14.00. Svētdienās kase ir slēgta. Vēršam uzmanību, ka Brīvības svētku nedēļā biļešu kases darba laikā var būt izmaiņas. Pieejamās biļetes Bauskas Kultūras centra kasē būs iespējams iegādāties stundu pirms pasākuma.

Related upcoming events

  • 2025-12-27 12:00 - 2025-12-27 13:30

    Aizrautīgi gatavojoties svētkiem, peļu ģimene līksmo par kārtējiem Ziemassvētkiem savā brīvdienu mājā. Taču viss pilnībā apstājas, kad sāk ierasties figūras, kam ir daudz lielāki Ziemassvētku rotājumi nekā viņām... Cilvēki. Gan vieni, gan otri ieradušies uz savu mājīgo lauku mītni, un ietiepīgās peles netaisās no tās viegli atteikties. Psiholoģiskās cīņas episkajā kaujā, ko organizē peles ar gaismiņu raustīšanos un skrāpēšanas skaņām sienās, šī rotaļīgā, spriedzes pilnā filma liks jums turēt īkšķus par šiem “kaitēkļiem”.

    Valoda: latviešu
    Filmas garums: 1h 20min

    Biļetes “Biļešu Serviss” kasēs un tiešsaistē – 5 EUR.