Ģimeņu sporta diena

Mudinot ģimenes ar pirmsskolas vecuma bērniem vasaru uzsākt aktīvi, 3. jūnijā no plkst. 11:00 līdz plkst. 14:00 Bauskas pilsētas stadionā ar dažādām sportiskām un radošām aktivitātēm notiks ikgadējā Ģimeņu sporta diena.

Arī šogad norises sporta programmu veidos gan individuāli uzdevumi, gan sportiskas aktivitātes, kurās jaunākajiem pilsētniekiem būs iespēja piedalīties vecāku vai kāda cita sportisko aktivitāšu ceļabiedra kompānijā. Dalībniekus sagaida mešanas, lēkšanas un braukšanas disciplīnas. Tāpat bērniem būs iespēja pārbaudīt savu izturību, mēģinot noskriet stadiona “Olimpisko” apli, vai kopā ar ģimeni piedalīties ģimeņu tāllēkšanas sacensībās.

Plkst. 12:00 tiks dots starts baušķenieku vidū jau iemīļotajam Mazuļu rāpošanas čempionātam, kurš šogad norisināsies jau 15. reizi. Dalību aktivitātē vēlams pieteikt līdz 2. jūnija plkst. 21:00, zvanot pa tālruni 25949709, taču reģistrēties startam būs iespējams arī pasākuma dienā.

Šī gada sporta diena neizpaliks arī bez tradicionālās braucamrīku stafetes, tāpēc mazie sportisti uz pasākumu aicināti ierasties ar saviem braucamajiem – skrejriteņiem, skrituļslidām, riteņiem un citiem ripojošiem braucamrīkiem.

Līdztekus sporta aktivitātēm, teritorijā darbosies arī piepūšamās atrakcijas un radošā darbnīca. Pasākuma atklāšanu ar priekšnesumiem bagātinās deju studijas “Lēra” dalībnieki.

Dalība visās aktivitātēs ir bez maksas.

Pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un citos Bauskas Kultūras centra publicitātes materiālos nākotnē.