Grupas “Galaktika” koncerts “Kad blakus silta sirds”

28. decembrī plkst. 19:00 grupa “Galaktika” savus klausītājus ielūdz uz koncertu “Kad blakus silta sirds”.

Kā grupas dalībnieki atklāj: “Advents, Ziemassvētki un Jaunā gada gaidīšanas laiks vienmēr ir īpašu sajūtu, virmojošu emociju, brīnumu un pārdomu pilns. Laiks, kad mēs vēlamies viens otram dāvāt visu savu sirds siltumu un mīļumu. Laiks, kad mēs spētu atdot visu dārgāko, lai tikai būtu viens otram blakus, lai būtu starp tiem cilvēkiem un tajā vietā, kur mums ir silti un mierīgi. Un tādos brīžos liekas, ka pat tad, ja visa pasaule apgrieztos ar kājām gaisā, mēs būsim pasargāti un drošībā, jo mums katram blakus ir kāda mīļa, silta, silta sirds.”

Aicinām ņemt vērā, ka koncertu iespējams apmeklēt tikai ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Šis noteikums attiecas arī uz bērniem. Lai pārliecinātos par sertifikāta atbilstību, pie pasākuma ieejas, līdz ar zaļo sertifikātu, būs jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments (ID karte vai pase). Norises laikā klausītājiem jālieto mutes un deguna aizsegs.

Related upcoming events

  • 2022-09-11 17:00 - 2022-09-11 19:00
    Atklājot Bauskas Kultūras centra iekštelpu koncertu sezonu, 11. septembrī plkst. 17:00 ar savu jauno koncertprogrammu “Pauls un Paula. Jauns vārds” Bauskas Kultūras centrā viesosies maestro Raimonds Pauls un jaunā dziedātāja Paula Saija.

    Koncertā skanēs komponista slavenie hiti, kā arī jaunas dziesmas ar Jāņa Petera un Guntara Rača dzeju. Kopā ar Maestro un jauno dziedātāju Paulu Saiju muzicēs arī Raimonds Macats (taustiņinstrumenti), Edvīns Ozols (bass) un Artis Orubs (sitaminstrumenti).

    Biļetes cena – 20 un 25 eiro. Biļetes iegādei pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: https://ej.uz/BauskasKC

    Vairāk par koncertu: ŠEIT