Ilvas Ievānes gleznu izstāde “Mierā, gaismā un mīlestībā”

2022-01-29 10:00 - 2022-03-03 18:00
No 29. janvāra līdz 3. martam Bauskas Kultūras centrā būs skatāma Ilvas Ievānes gleznu izstāde “Mierā, gaismā un mīlestībā”, kuras laikā apmeklētājiem būs iespēja baudīt mākslinieces darbus akrila lējuma (krāsu liešana/pludināšana ar akrila krāsām) tehnikā.

“Manā dzīvē ļoti lielu lomu spēlē gaisma un tajā esošās krāsas, kurās ir dzīvības spēks. Septiņas varavīksnes krāsas, septiņas čakras, enerģija un cilvēka vibrācijas, kas aizved pie meditācijas… Meditācijas pati dziļākā jēga ir iekšēja transformācija – mainīt sevi, lai mainītu pasauli, kļūt par labāku cilvēku, lai labāk varētu kalpot citiem. Tādā veidā manā dzīvē tiek izvirzīti paši cēlākie mērķi. Meditācija nozīmē apzinātu sevis paplašināšanu. Tā nozīmē savas īstenās patības atpazīšanu vai atklāšanu. Tieši ar meditāciju es pārvaru ierobežotību, nepilnības un atkarību. Ko es iegūstu no meditācijas kā pirmo un galveno? Mieru – neko citu. Miers ir mīlestības sākums. Miers ir patiesības piepildījums. Meditācija līdzinās putna spārniem – vienmēr izplestiem Mierā, Gaismā un Mīlestībā. Lai krāsu toņu daudzveidība un plūdums aizved Jūs pie sevis atrašanas, pilnveidošanas un savas dvēseles bagātināšanas!” tā par savu krāsu meditāciju stāsta izstādes autore Ilva Ievāne.

Izstāde bez maksas apskatāma Bauskas Kultūras centra biļešu kases darba laikā – katru darba dienu no 09:00 līdz 18:00, sestdienās no 09:00 līdz 14:00.

Atgādinām, ka Bauskas Kultūras centra apmeklētājiem pie ieejas jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts un personu apliecinošs dokuments. Atrodoties Bauskas Kultūras centra iekštelpās, ikvienam ir jālieto medicīniskā sejas maska vai FFP2 respirators, kā arī jāievēro citi epidemioloģiskās drošības pasākumi.