ATCELTS / Izrāde “Sieviete kā konfekte”

2021-04-25 15:00 - 17:00

Izrāde pārcelta no 23. janvāra. Pannas Teātris piedāvā skatītājiem jaunu izrādi brieduma komēdiju stand up stilā autores Aivas Birbeles stilā “Sieviete kā konfekte”. Jaunā komēdija ir likumsakarīgs turpinājums izrādei “Tāda es esmu”, kas kopā ar aktrisi Zani Daudziņu.

Related upcoming events

 • 2023-04-06 18:00 - 2023-04-06 19:00
  6. aprīlī plkst. 18.00 Bauskas Kultūras centrā ar Lieldienu svinētājiem tiksies igauņu rakstnieka Andrusa Kivirehka radītā suņu meitene Lote no Izgudrotāju ciema. Zinātkārā un attapīgā Lote uzņemsies detektīva cienīgu uzdevumu un Liepājas Leļļu teātra izrādē “Lote un Lieldienas. Krāsu detektīvs” (režisore Lelde Kaupuža) glābs Lieldienu zaķi no graujošas katastrofas.

  Suņu meitene Lote un viņas draudzene Marta uzzina satraucošu vēsti. Lieldienu priekšvakarā zaķim ir pazudušas krāsas. Kas gan tās par Lieldienām bez olu krāsošanas? Kur atrast krāsas? Kurš tās paņēmis? To spēj noskaidrot tikai īsti detektīvi.

  Par izrādi: režisore – Lelde Kaupuža; lomās – Denisa Braša, Ilze Jura, Vija Mežale un Ingars Gudermanis; māksliniece – Kristīne Dekovice; gaismu mākslinieks – Jānis Brašs; skaņu mākslinieks – Kristaps Žilinskis; izrādes ilgums – 45 minūtes; vecums – 3-12 gadi

  Biļešu cenas – 8 un 10 eiro. “Goda ģimene/3+ kartes īpašniekiem”, kā arī personās ar invaliditāti – 7 eiro. Biļetes uz izrādi iespējams iegādāties visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

  Pasākumu organizē: PSIA “Liepājas Leļļu teātris”

 • 2023-04-10 13:00 - 2023-04-10 14:00
  Otrajās Lieldienās, 10. aprīlī, plkst. 13:00 Bauskas Kultūras centrā notiks pirmizrāde Bauskas Tautas teātra iestudējumam svētku tematikā “Neparastais groziņš” (režisore Diāna Freiberga – Pastare). Iestudējums veidots pēc Andra Ūdra lugas ar tādu pašu nosaukumu. Stāsta centrā ir divi cālēni, kas atraduši pilnu grozu ar krāsainām olām un lugas gaitā cenšas noskaidrot, kam tad šīs oliņas pieder un kas no tām varētu izšķilties. Arī izrādes apmeklētāji aicināti līdzi ņemt katrs trīs krāsainas Lieldienu olas rotaļām.

  Režisore min, ka tā nebūs vienkārši izrāde, pēc kuras vecāki pieceļas un aizved bērnus mājās. Teatrālo satikšanos papildinās rotaļas ar lugas varoņiem, tāpēc katrs izrādes skatītājs ir aicināts līdzi ņemt trīs paša krāsotas Lieldienu olas. Izrādes scenogrāfijai izvēlēts maksimāls minimālisms, lai ar krāšņiem fona rekvizītiem netiktu novērsta uzmanība no notikumiem, kas apvij izrādes sižetisko līniju.

  Lomās: Kika – Sandija Ātrena vai Līga Druviņa, Miks – Kaspars Muraško, Klukste – Dace Donerblica vai Līga Bukša, Raibis – Raitis Pavinkšnis vai Aigars Neimanis, Kaķis – Līga Milišuna un Daina Zvejniece , Duksis – Artūrs Zunda

  Vairāk par iestudējumu: ŠEIT

  Ieeja bez maksas.

 • 2023-04-11 19:00 - 2023-04-11 21:00
  Izrāžu apvienība “Pannas Teātris” ar stand-up komēdiju “MAČO” 11. aprīlī plkst. 19:00 viesosies Bauskas Kultūras centrā. Veicot vīriešu tipoloģijas pētījumus un aplūkojot sabiedrībā sastopamos vīriešu tipāžus, izrādē uzzīmēts mūsdienu latviešu mačo dramaturģes Aivas Birbeles acīm. Tas viss darīts, konsultējoties ar īstiem vīriešu sugas pārstāvjiem – aktieri Aināru Ančevski un režisoru Juri Rijnieku.

  Izrādes režiors Juris Rijnieks un autore Aiva Birbele sadarbojušies iepriekšējās “Pannas Teātra” stand-up izrādēs “Tāda es esmu” un “Bruņota un Bīstama” ar aktrisi Zani Daudziņu galvenajā lomā. Nu abi ķērušies klāt vīrišķības analīzei. Bauskā mačo lomā iejutīsies aktieris Ainārs Ančevskis.

  Biļešu cenas – 15, 18 un 20 eiro. Biļetes pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

  Izrādes autori aicina: “Esi īsts vecis, neļauj modernajai pasaulei ietekmēt un apdraudēt savu vīrietību un pavisam drīz būsi tikpat vīrišķīgs kā noparkots traktors šaurajā lielveikalu autostāvvietā! Saņem sevi rokās un sākam!”

  Vairāk informācijas par iestudējumu: ŠEIT 

  Pasākumu organizē: Izrāžu apvienība “Pannas Teātris”

 • 2023-04-23 15:00 - 2023-04-23 17:00
  23. aprīlī plkst. 15.00 Bauskas Kultūras centrā Andris Baltacis aicina uz savu monoizrādi “Muzikants ir cilvēks”.

  “Vairāk nekā trīs gadu desmitus, muzicējot un piedaloties ļaužu godos un svinībās, piedzīvoti dažādi notikumi ļoti plašā emociju amplitūdā – no kuriozām situācijām līdz smeldzīgai asarai. Ar laiku tie folklorizējas, bagātinās ar izskaistinājumiem un pārtop teju par anekdotēm. Šie stāsti ir pelnījuši būt apkopoti, lai nenonāktu zudībā un dotu iespēju paraudzīties uz muzikantiem kā cilvēkiem – radošiem, muzikāliem un sirsnīgiem,” atklāj monoizrādes idejas autors un izpildītājs Andris Baltacis.

  Izrādē apkopoti stāsti iz muzikantu dzīves un viņu ikdienas gaitām visos Latvijas novados. Paraudzīsimies uz to kopā un tiksimies izrādēs visā Latvijā!

  Biļetes uz monoizrādi iespējams iegādāties visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

  Par pasākumu: izpildītājs un scenārija līdzautors – Andris Baltacis; režisors un scenārija autors – Ivars Lūsis; Ilgums – 1 stunda 20 minūtes

  Pasākumu organizē: SIA “WE entertain”

 • 2023-05-06 18:00 - 2023-05-06 20:00
  «Čučumuiža» ar visiem Čučumuižas rūķiem, krustmāmiņu un pārējiem rūķu zemes iemītniekiem pirmo reizi pošas tūrē pie Latvijas bērniem, lai, sākot ar 26.martu, kopā nosvinētu Čučumuižas 30 gadu jubileju ar īpašu koncertizrādi «Zem Lielā rūķa mices». 6. maijā plkst. 18:00 rūķi ar izrādi viesosies arī pie mazajiem baušķeniekiem, aicinot uz izrādi Bauskas Kultūras centrā.

  Izrādē piedalīsies Rūķīšu krustmāmiņa – Dina Kristīne Bitēna; Dziesmu rūķis Taustiņš – Atvars Sirmais; rūķu lomās iedzīvosies aktieri Laila Kirmuška, Jānis Kirmuška, Edgars Lipors, Anrijs Sirmais. Izrādi veidojuši komponists Atvars Sirmais, scenārija autore Dina Kristīne Bitēna, scenogrāfe Dace Rožlapa, horeogrāfe Lilija Lipora, kostīmu māksliniece Madara Mieriņa.

  Pirmo reizi pie skatītājiem klātienē dosies visi iepriekš TV redzētie rūķu meistari – meža saimnieks Ķērpītis, skrodermeistars Mezgliņš, kurpniekmeistars Papēdītis, cukura meistars Cucurs, sāls meistars Sāļuks, konfekšu meistars Bombondziņš, mīļumrūķīte Bučiņa, pārsteiguma rūķis Kikī un viņa māsa Kika. Vai tad koncerttūre būtu iepējama bez Kikī drauga dziesmu rūķa Taustiņa? Un, protams, neviens rūķis nebūtu gatavs doties tik nozīmīgā ceļojumā bez savas mīļā Rūķīšu krustmāmiņas Kristīnes. Rūķiem sapucēties svarīgajam notikumam un kopā ar skatītājiem dziedāt dziesmas palīdzēs Rūķu saimniecītes. Šajos trīsdesmit gados sakrājušās dziesmas, rūķīša Kikī pārsteigumus un gudro meistaru padomus nemaz nevarētu parādīt vienā cēlienā, tāpēc koncertuzvedums būs divās daļās!

  Biļešu cenas – 10, 15 un 18 eiro. Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu Paradīze” tirdzniecības tīkla kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

  Vairāk informācijas par pasākumu: ŠEIT

  Pasākumu organizē: SIA Art Management Group

 • 2023-05-09 19:00 - 2023-05-09 22:00
  9. maijā plkst. 19.00 Bauskas Kultūras centrā gaidāma Valmieras teātra viesizrāde – Andra Kalnozola spožais un dzīvi apliecinošais debijas romāns “Kalendārs mani sauc” Mārtiņa Eihes režijā. Izrāde ieguvusi “Spēlmaņu nakts” 2021./2022. gada sezonas balvu kategorijā “Gada mazās formas izrāde”.

  “Kalendārs mani sauc” galvenais varonis ir Oskars. Oskars zina no galvas kalendāru un katru dienu iet staigāties, jo tas viņam nāk par labu. Oskaram ir mamma, mīlestība un draugi, un par to visu viņš raksta savā dienasgrāmatā. Oskars objektīvo zināšanu trūkumu aizstāj ar subjektīvu skatījumu – tā saka mācītājs Arvīds. Oskars patīk bērniem un dulliem pensionāriem. Oskars nepieder īstenībai. Oskaram nepatīk runāt. Oskars ir izlēmis uztaisīt izrādi ar saviem draugiem par skumjām, kas piemeklē cilvēkus, kad prieks ir izrādījies vienkārši tukša tehnika. Taču, lai uztaisītu labu teātra izrādi, Oskaram ir jāsaņem drosme un visiem jāpastāsta par sevi. Tur tas suns aprakts.

  Andra Kalnozola romāna “Kalendārs mani sauc” galvenais raksturs Oskars, iespējams, nekad neticētu, ka par viņu reiz taps teātra izrāde. Un tomēr viņš ir tieši tāds varonis, kāds šodien visiem nepieciešams – ar baltu dvēseli, oriģinālu skatījumu uz lietu kārtību un gaišu sirdi.

  Izrādes radošajā komandā: dramatizējuma autore Rasa Bugavičute-Pēce, scenogrāfe un kostīmu māksliniece Pamela Butāne, gaismu mākslinieks Gatis Priednieks – Melnacis, kustību režisors Aigars Apinis, komponists Emīls Zilberts.

  Lomās: Meinards Liepiņš, Aigars Apinis, Anna Nele Āboliņa, Regīna Devīte, Mārtiņš Liepa, Mārtiņš Meiers, Inese Ramute, Diāna Krista Stafecka, Kārlis Dzintars Zahovskis.

  Biļešu cenas – 18, 20 un 22 eiro. Biļetes var iegādāties gan Bauskas Kultūras centra kasē, gan jebkurā “Biļešu Paradīze” kasē, kā arī tiešsaistē: ŠEIT

  Pasākumu organizē: VSIA Valmieras drāmas teātris

 • 2023-06-16 19:00 - 2023-06-16 21:00
  Pērn Dzintaru koncertzālē savu pirmirzrādi piedzīvoja visu laiku leģendārākās latviešu lugas “Skroderdienas Silmačos” 120. jubilejas jauniestudējums un jau šī 2023. gada jūnijā iestudējumu būs iespēja baudīt vairākās nozīmīgās Latvijas brīvdabas estrādēs un koncertzālēs. 16. jūnijā plkst. 19:00 izrādi-Līgo svētku priekšvēstnesi būs iespējams noskatīties arī Bauskas Pilskalna parka estrādē.

  “Parēķiniet paši – 120 gadi ir kā minimums 6 paaudzes, kuras ir uzaugušas ar “Skroderdienām”. Mums ir iespēja dziedāt līdzi un smieties par jokiem, par kuriem smējušies mūsu vecvecvecvecvecāki,” spriež izrādes režisors Imants Strads. “Rūdolfa Blaumaņa lugu patiesi gribas redzēt – dziedāt līdzi zināmajām dziesmām un, ko tur liegties, sagaidīt arī krāsns sprāgšanu. Dažbrīd liekas, ka “Skroderdienas” var pelnīti saukt par latviskā gēna sastāvdaļu – tās skatās un zina no galvas jauni un veci un Skroderdienu skatīšanās tradīciju nodod no paaudzes paaudzē.”

  Biļetes cenas – 12, 15, 18 un 20 eiro. Biļetes jau šobrīd iespējams iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs: ŠEIT

  Pasākumu organizē: Latvijas kultūras attīstības biedrība