Jāņa Kreičmaņa stand-up komēdija “Pirmās ūsas”

12. oktobrī plkst. 20:00 Jāņa Kreičmaņa stand-up komēdijas “Pirmās ūsas” tūres auto piestās arī Bauskas Kultūras centrā. Izrādē Jānis stāstīs par mēģinājumiem piekopt veselīgu dzīvesveidu, neiecietību pret tehnoloģijām, frāzi “manos laikos” un centieniem glābt omes.

Jānis ar stand-up komēdiju nodarbojas kopš 2016. gada un ir “Comedy Latvia” sastāvā sešus gadus. Jānis ir ieguvis komēdijas gada balvas “Comedy Latvia Gada komiķis 2022” un “Comedy Latvia Gada joks 2023”. Šī ir komiķa trešā solo izrāde un jauns karjeras atskaites punkts – šī būs pirmā reizi, kad Jāni uz skatuves varēs redzēt ar īstām ūsām. Vakara publiku iesildīs komiķis, karatē students un vīnzinis Edgars Staškevičs.

Biļetes cena – 15 eiro. Biļetes uz stand-up vakaru iespējams iegādāties www.bezrindas.lv: ŠEIT

Pasākumu organizē: SIA Comedy Latvia

Related upcoming events

 • 2024-04-05 19:00 - 2024-04-05 20:00
  Maksims Trivaškevičs laiž klajā savu ceturto soloizrādi “Stāstīšu jokus”, ar kuru 5. aprīlī plkst. 19:00 komiķis viesosies Bauskas Kultūras centrā. Programmas ietvaros stundas garumā notiks tieši tas, kas rakstīts izrādes nosaukumā. Izrādē iekļauti joki, kas tapuši pandēmijas aizsegā.

  Izrāde “Stāstīšu jokus” būs mazliet garāka, mazliet smieklīgāka un ar nedaudz vairāk klusuma brīžiem nekā Maksima iepriekšējā stand-up komēdijas izrāde “Latviešu komiķis”, kuru atzinīgi novērtēja vairāki desmiti tūkstoši skatītāju.

  Maksims Trivaškevičs ir viens no Latvijā pieredzējušākajiem un aktīvākajiem komiķiem. Papildus jokiem, ieguvis arī sertificēta fizioterapeita kvalifikāciju, kas viņa izrādes padara par pilnvērtīgiem smieklu terapijas seansiem. Interneta vidē Maksima stand-up priekšnesumi ieguvuši vairāk kā pusmiljonu skatījumu, kļūstot par dažiem no populārākajiem video.

  Pasākuma dresscode – drēbes. Derēs jebkādas, bet – jo melnākas, jo labāk.

  Biļetes uz humora vakaru pieejamas visās “Biļešu Paradīzes” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

  Pasākumu organizē: Maksims Trivaškevičs