JVLMA simfoniskā orķestra koncerts “Plecu pie pleca. Čellu pasaule”

2022-12-01 18:30 - 20:00
1. decembrī plkst. 18.30 Bauskas Kultūras centrā visi interesenti tiek aicināti uz koncertu “Plecu pie pleca. Čellu pasaule”. Šajā koncertā plecu pie pleca kopā ar Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) simfonisko orķestri muzicēs Bauskas, Iecavas un Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolu audzēkņi. Šoreiz īpašais piedzīvojums mūzikas skolas audzēkņiem būs uzstājoties ne tikai kā orķestra mūziķiem, bet arī jaunajiem čellistiem stājoties orķestra priekšā kā solistiem.

Diriģenta Kaspara Ādamsona vadībā izskanēs brīnišķīga, skaistu melodiju un emociju pildīta programma – Jāņa Mediņa “Ārija” no Pirmās orķestra svītasŽana Batista Brevela “Allegro” (soliste Loreta Roga, Vecumnieku MMS), Pētera Čaikovskis “Noktirne” (solists Arnolds Rodenkirhens, Iecavas MMS), Ludviga van Bēthovena Uvertīra “Leonora” nr. 1 un Roberta Šūmaņa Koncerts čellam ar orķestri la minorā (soliste Santa Valere, JVLMA).

Vairāk par muzikālo norisi: ŠEIT

Ieeja koncertā bez maksas.

Pasākumu organizē: Bauskas Mūzikas un mākslas skola

Related upcoming events

 • 2023-10-07 18:00 - 2023-10-07 21:00
  Viena no Bauskas Kultūras centra ikgadējām tradīcijām ir iekštelpu koncertu sezonas atklāšana. Šogad tā tiks atklāta 7. oktobrī plkst. 18:00 ar koncertprogrammu “Zemītis. Kaspars Zemītis. 50 atspulgi”. Koncerts notiks divās daļās, un kopā ar ģitāristu uz skatuves kāps arī viņa dēli Mārtiņš Matīss, Kārlis un Jēkabs Roberts.

  “Ģitāra ir mana mīlestība. Un es dodos pie klausītājiem, lai dalītos šajā mīlestībā. Mūzikas gaismā atspoguļojas tik daudz mums īpašu emociju un notikumu! Šajā programmā skanēs ne tikai manas ģitāras zelta repertuārs, bet arī šodienas iedvesmota mūzika. No sirds lepojos, ka varu dalīt skatuvi ar saviem dēliem ne tikai jautrās sarunās par dzīvi, bet arī šai programmai īpaši tapušā mūzikā. Ja arī mums neiznāk vesela futbola komanda, mēs varam iegriezt lustīgu ballīti, ko arī plānojam izdarīt,” par gaidāmo koncertu stāsta Kaspars Zemītis.

  Biļetes cena – 20 eiro. Pensionāra un invaliditātes apliecības īpašniekiem biļetei tiek piemērota 5 eiro atlaide. Biļetes iegādei pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

  Bauskas Kultūras centra biļešu kases darba laiks – katru darba dienu no plkst. 09:00 līdz plkst. 18:00, sestdienās no plkst. 10:00 līdz plkst. 14:00. Svētdienās kase ir slēgta.

 • 2023-12-10 16:00 - 2023-12-10 18:00
  No 15. novembra vēl mēnesi šajā gadā grupa “The Sound Poets” aicina ienirt astoņos akustiskās programmas “Pie vienas uguns’’ koncertos. Viens no koncertsērijas pieturpunktiem 10. decembrī plkst. 16:00 būs arī Bauskas Kultūras centrs.

  Grupas solists Jānis Aišpurs: “Akustiskajos koncertos pavasarī mums kopā tik sirsnīgi gāja, ka esam nolēmuši turpināt iesākto un apciemot vēl vairākas koncertvietas. Gaidām gan jaunas tikšanās, gan atkalsatikšanās. Un arī šā cikla ietvaros gaidāmi vēl kādi jaunumi, kuriem jānogatavinās.”

  Biļetes cena – 18, 20, 25 un 30 eiro. Biļetes iegādei jau pieejamas visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

  Pasākumu organizē: SIA “TSP Music”