Kino / Spēlfilma “Mīlulis”

26. oktobrī plkst. 18:00 Bauskas Kultūras centrā tiks demonstrēta režisora Staņislava Tokalova spēlfilma “Mīlulis” – attiecību drāma, kas uzdod lielos dzīves jautājumus par ētiskām izvēlēm sarežģītās situācijās.

Filmas “Mīlulis” galvenais varonis ir Matīss – gados jauns mērķtiecīgs karjerists, topošais maksātnespējas administrators. Matīss piedzīvo traģēdiju – nomirst viņa mīļotā sieviete, un viņš paliek viens ar mīļotās meitu un dārgu īpašumu. Filmas stāsta par jaunu vīrieti, kurš neprot veidot mīlestībā balstītas, jēgpilnas attiecības ar citiem cilvēkiem. Tikai saskarsme ar desmit gadus veco meiteni Paulu, par kuru galvenajam varonim pēkšņi jāuzņemas atbildība, viņā kaut ko satricina un ļauj ieraudzīt sevi citām acīm.

Filmas treilera video skaties: ŠEIT

Biļetes cena – 4 EUR. Biļetes uz kino seansu iegādājies visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

Related upcoming events

  • 2023-02-07 18:00 - 2023-02-07 20:00
    7. februārī Bauskas Kultūras centrā piedāvajam noskatīties jauno un ilgi gaidīto režisores Ināras Kolmanes spēlfilmu “Mātes piens”. Kino seansa sākums plkst. 18:00.

    Jauna daudzsološa ārste konfliktā ar totalitāro padomju režīmu zaudē visu — karjeru, mīlestību pret dzīvi un pat mātes instinktu, liedzot savam bērnam mātes pienu. Taču pieaugot, meita kļūst par viņas vienīgo atbalstu un cenšas palīdzēt gan mātes depresijai, gan pati mācās izdzīvot nomācošajā padomju režīmā. Mātes un meitas dzīvesstāsti norisinās padomju okupētajā Latvijā laikposmā no 1945. līdz 1989. gadam. Filma veidota pēc populārā rakstnieces Noras Ikstenas romāna “Mātes piens” motīviem.

    Biļetes cena – 4 eiro. Biļetes visās “Biļešu Paradīze” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

    Filmas treileris skatāms: ŠEIT