Kino vakars / Filma “Zemesriekstu sviesta piekūns”

28. oktobrī plkst. 16:00 garīgās veselības mēneša ietvaros Labklājības ministrija Bauskas Kultūras centrā organizē filmas “Zemesriekstu sviesta piekūns” seansu.

Par filmu – Zakam ir Dauna sindroms. Viņš aizbēg no aprūpes nama, lai piepildītu savu ilgi loloto sapni un kļūtu par profesionālu cīkstoni. Lai to paveiktu, viņam jādodas uz cīkstoņu skolu. Pa ceļam viņš satiek dzīves krustcelēs nonākušo Taileru, kurš neapzināti kļūst par viņa treneri un sabiedroto. Kopīgi viņi dodas pa upi, ķer zivis, dzer viskiju, meklē Dievu un pārliecina aprūpes nama darbinieci Elinoru pievienoties viņiem ceļojumā.

Vakara programmu papildinās sarunas ar kino ekspertu un blogeri Sergeju Timoņinu un Arvīdu Denisu par cilvēkiem ar garīgās veselības traucējumiem kino un dzīvē.

Ieeja bez maksas.

Pasākumu organizē: Labklājības ministrija

Related upcoming events

 • 2024-02-27 19:00 - 2024-02-27 22:00
  Trīs februāra otrdienu vakaros – 13., 20. un 27. februārī – uz Bauskas Kultūras centra lielā ekrāna tiks demonstrēta daudzsēriju filma “Pansija pilī”. 13. februārī tiks rādīta filmas 1. un 2. sērija, 20. februārī filmas 3. un 4. sērija, bet 27. februārī skatīsimies noslēdzošās trīs sērijas. Seansu sākums plkst. 19:00.

  Par filmu: Ir pagājuši vairāki gadi, kopš jaundibinātā Latvijas valsts literātam Viktoram Eglītim piešķīrusi Inciema pusmuižu par nopelniem valsts labā. Kad viņš ar dēliem Anšlavu un Vidvudu beidzot ierodas to apskatīt, izrādās, ka īpašums ir galīgi nolaists un nedzīvojams. Turklāt zemes nomnieks Liepiņš vienā galā ierīkojis veikalu, bet otru atstājis “inventāram” – vecajiem baronlaiku kalpiem, kuri pēc kara nav atraduši sev citu mājvietu. Kad par spīti pirmajam pārsteigumam Eglīši nolemj muižu atjaunot un plašajās telpās ierīkot pansiju inteliģentiem ļaudīm, seko aizraujošu, komisku un romantisku notikumu virkne, kur visneparastākajos veidos krustojas pilsētas viesu, apkārtnes iedzīvotāju, muižas kalpu un latviešu kultūras dižgaru likteņi.

  Katras sērijas garums ir 55 minūtes.

  Aktieri: Gundars Āboliņš, Rihards Zelezņevs, Vilis Daudziņš, Guna Zariņa, Kaspars Znotiņš, Juris Strenga, Dace Everss, Lāsma Kugrēna, Jānis Jarāns, Dana Bjorka, Olga Dreģe, Ģirts Jakovļevs, Ivars Kalniņš, Alise Dzene, Kaspars Dumburs, Artūrs Skrastiņš, Inese Kučinska, Jēkabs Reinis, Gatis Maliks, Lauris Dzelzītis, Kristians Teterovskis un daudzi citi.

  Režisori: Andis Mizišs, Marta Elīna Martinsone, Dāvis Sīmanis

  Filmas treileris: SKATIES!

  Biļetes cena – 3 eiro. Biļetes uz filmas seansu Bauskā iespējams iegādāties visās “Biļešu Paradīzes” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

  Bauskas Kultūras centra kases darba laiks – darba dienās no plkst. 09:00 līdz plkst. 18:00, sestdienās no plkst. 10:00 līdz plkst. 14:00. Svētdienās kase ir slēgta.