Komiķa Riharda Čerkovska stāvizrāde “Patiesība par bērnu audzināšanu”

9. februārī plkst. 19:00 Bauskas Kultūras centrā notiks komiķa Riharda Čerkovska stāvizrāde “Patiesība par bērnu audzinšānu”. Šī ir komiķa piektā stāvizrāde, kurā autors runās par visu, kas saistīts par un ap bērnu audzināšanu.

“Esmu gatavs atklāt bērnu audzināšanas aizkulises, par kurām klusē daudzi vecāki, man nesaprotamu iemeslu dēļ! Pēdējos trīs gadus esmu pavadījis “ieslodzījumā” ar saviem bērniem, un vienu brīdi man likās, ka es sajukšu prātā… Mājās mūžīga nekārtība, troksnis, strīdi… Jā, protams, ir arī skaisti mirkļi, piemēram, kad bērni aizbrauc paciemoties pie vecvecākiem,” izrādē apskatīto tēmu loku ieskicē tās autors Rihards.

Biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties tikai tiešsaistē – platformā www.bezrindas.lv: ŠEIT

Pasākumu organizē: SIA Riharda Čerkovska aģentūra

Related upcoming events

 • 2024-04-05 19:00 - 2024-04-05 20:00
  Maksims Trivaškevičs laiž klajā savu ceturto soloizrādi “Stāstīšu jokus”, ar kuru 5. aprīlī plkst. 19:00 komiķis viesosies Bauskas Kultūras centrā. Programmas ietvaros stundas garumā notiks tieši tas, kas rakstīts izrādes nosaukumā. Izrādē iekļauti joki, kas tapuši pandēmijas aizsegā.

  Izrāde “Stāstīšu jokus” būs mazliet garāka, mazliet smieklīgāka un ar nedaudz vairāk klusuma brīžiem nekā Maksima iepriekšējā stand-up komēdijas izrāde “Latviešu komiķis”, kuru atzinīgi novērtēja vairāki desmiti tūkstoši skatītāju.

  Maksims Trivaškevičs ir viens no Latvijā pieredzējušākajiem un aktīvākajiem komiķiem. Papildus jokiem, ieguvis arī sertificēta fizioterapeita kvalifikāciju, kas viņa izrādes padara par pilnvērtīgiem smieklu terapijas seansiem. Interneta vidē Maksima stand-up priekšnesumi ieguvuši vairāk kā pusmiljonu skatījumu, kļūstot par dažiem no populārākajiem video.

  Pasākuma dresscode – drēbes. Derēs jebkādas, bet – jo melnākas, jo labāk.

  Biļetes uz humora vakaru pieejamas visās “Biļešu Paradīzes” kasēs un tiešsaistē: ŠEIT

  Pasākumu organizē: Maksims Trivaškevičs