Kustības “3×3” salidojums un 40 gadu svinības

Šogad globālajai pasaules latviešu ģimeņu 3×3 kustībai aprit 40 gadu, tāpēc 28. augustā no plkst. 12.00 trīsreiztrīsnieki aicināti tikties salidojumā Bauskas Pilskalna parka estrādē vai piedalīties attālināti.

Tiešraide no salidojuma tiks translēta arī kustības sociālās platformas “facebook” kontā “3x3_Latvija”, tādēļ notikumā interesenti varēs piedalīties no jebkuras vietas pasaulē.

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, ieeja klātienes pasākumā iespējama TIKAI ar derīgu zaļo sertifikātu (personas, kuras ir vakcinētas pret Covid-19 vai pēdējā pusgada laikā to izslimojušas). Noteikumi attiecas arī uz bērniem no 12 gadu vecuma. Lai pasākumu apmeklētu klātienē, jāveic iepriekšēja reģistrācija, aizpildot anketu: reģistrācija 3×3 salidojumam.

Related upcoming events

  • 2022-12-03 19:00 - 2022-12-03 20:00
    3. decembrī plkst. 19:00, svinīgi iededzot gaismas rotu pilsētas galvenās egles zaros, Bauskas Rātslaukumā tiks atklāts Ziemassvētku gaidīšanas laiks.

    Šajā dienā iedzīvotāji tiek aicināti pulcēties Bauskas Rātslaukumā, kur Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis kopā ar sniegavīru Olafu, Sniega karalieni un visu sanākušo baušķenieku palīdzību iedegs gaismu pilsētas galvenajā eglē. Visiem sanākušajiem svētku noskaņu bildē pie eglītes piedāvās saglabāt fotogrāfs Nauris Veiss, nofotografējot ģimenes un draugu kompānijas. Pēc norises bildes tiks publicētas Bauskas Kultūras centra “Facebook” lapā (facebook.com/kultura.bauska).

    Pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un publicitātes materiālos.