Kustības “3×3” salidojums un 40 gadu svinības

Šogad globālajai pasaules latviešu ģimeņu 3×3 kustībai aprit 40 gadu, tāpēc 28. augustā no plkst. 12.00 trīsreiztrīsnieki aicināti tikties salidojumā Bauskas Pilskalna parka estrādē vai piedalīties attālināti.

Tiešraide no salidojuma tiks translēta arī kustības sociālās platformas “facebook” kontā “3x3_Latvija”, tādēļ notikumā interesenti varēs piedalīties no jebkuras vietas pasaulē.

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, ieeja klātienes pasākumā iespējama TIKAI ar derīgu zaļo sertifikātu (personas, kuras ir vakcinētas pret Covid-19 vai pēdējā pusgada laikā to izslimojušas). Noteikumi attiecas arī uz bērniem no 12 gadu vecuma. Lai pasākumu apmeklētu klātienē, jāveic iepriekšēja reģistrācija, aizpildot anketu: reģistrācija 3×3 salidojumam.

Related upcoming events

  • 2022-06-04 Visu dienu
    4. jūnijā ar spēcīgu devīzi „Zem zelta ozola zariem” Bauskas Pilskalna parka estrādē notiks pirmie apvienotā Bauskas novada svētki.

    Svētki plkst. 12.00 sāksies ar amatiermākslas, uzņēmumu un iestāžu kolektīvu, interešu apvienību, iedzīvotāju grupu un nevalstisko organizāciju pulcēšanos svētku gājienam, kas plkst. 13.00 no Korfa (Karpa) dārza vīsies līdz pat Pilskalna estrādei.

    Estrādē, divās norišu vietās, svētku koncerts tiek veidots, iesaistot dažādu paaudžu amatiermākslas dziedošus, dejojošus un spēlējošus kolektīvus un solistus, kā arī tiek domāts par dažādām sporta un bērnu aktivitātēm, lai ikviens atrastu sev ko interesantu.

    Ieeja bez maksas.